والدین گرایی: محمدرضا برای سربلندی ایران جنگید

شیراز-ایرنا- والدین محمدرضا گرایی فرنگی‌کار شیرازی که چهارشنبه مدال طلای المپیک توکیو ۲۰۲۰ را بر گردن آویخت، با ابراز خوشحالی از شاد شدن ملت ایران از این موفقیت، گفتند: فرزندمان برای سربلندی ایران مثل یک قهرمان جنگید.

پدر گرایی پس از کسب مدال طلای المپیک توسط فرزندش به خبرنگار ایرنا گفت: خیلی خوشحالم  که فرزندم نشان طلا گرفت و همین که مردم خوشحال شدند برای من  اهمیت بسیار زیادی داشت. 

رضا مثل یک قهرمان برای ایران جنگید، شیرایرانی 

مادر گرایی هم گفت: به همه مردم ایران تبریک می گویم امیدوارم که همه خوشحال شده باشند .

وی اضافه کرد: از اینکه تیم کشتی فرنگی توانست  حداقل یک طلا و یک  بزنز کسب کند بسیار خوب است و محمدرضا در المپیک پرچم داری کرد و  مثل یک قهرمان برای ایران جنگید و نشان داد یک شیر ایرانی وقتی به میدان می رود چگونه برای ایران و ایرانی تلاش می کند. 

مادر گرایی تاکید کرد: از افتخارات محمد علی فرزند دیگرم که در المپیک امسال مدال نگرفت هم چیزی کم نمی شود زیرا او  منش پهلوانی دارد و خیلی تلاش کرد اما روزش نبود که مدال بگیرد .

برادر گرایی هم با قدردانی از ابراز احساسات مردمی گفت: مردم زحمت کشیدند؛ همین که پس از کسب مدال طلای  رضا دل مردم  شاد شد بسیار خوشحال هستم .

طنین فریاد طلایت مبارک

علاقه مندان به کشتی  پیش از شروع مبارزه محمد رضا گرایی و حریف اوکراینی جلو منزل گرایی در شیراز جمع شدند و از طریق تلویزیون خیابانی شاهد کشتی همشهری خود بودند و در پایان شعار دادند گرایی قهرمان، طلایت مبارک، مبارک. 

علاقه مندان به کشتی که تعداد آنها به حدود ۲۰۰ نفر می رسید با دست در داشتن پرچم ایران هر امتیاز که کشتی گیر شیرازی کسب می  کرد به هوا می پریدند و صحنه های جذابی را رقم زدند .

گرایی قهرمان، مبارک مبارک و گرایی با تعصب نیز از جمله شعارهایی بود که مردم پس از پیروزی گرایی سر دادند. 

والدین گرایی: محمدرضا برای سربلندی ایران جنگید
طنین فریاد" گرایی طلایت مبارک" 

۵۰ سکه طلا هدیه به رضا گرایی

مدیرکل  ورزش و جوانان فارس هم که در منزل گرایی ها حضور داشت به خبرنگار ایرنا گفت: با قهرمانی این شیر مرد فارسی شادی و نشاط به جامعه ایران آورد که این امر بسایر مهم است که بیشتر قدر قهرمان خود بدانیم زیرا انها پیام آور شادی هستند. 

عباس حاجی زاده ادامه داد : ۵۰ سکه طلا مصوبه شورای شهر شیراز است که به این قهرمان تعلق می گیرد ضمن اینکه ما نیز باز هم حمایت خواهیم کرد و امیدوارم دیگر نهاد های استان فارس از این قهرمان دلاور طلایی حمایت کنند .   

محمد علی گرایی هم زحمت کشید اما شانس نداشت 

وی اضافه کرد: محمدرضا گرایی کار بزرگی انجام داد و با کسب مدال طلا پس از امید نوروزی دومین طلای المپیک برای فارس به ارمغان آورد و محمد علی گرایی هم زحمت خود را کشید و بدشانس بود که مدال نگرفت.

محمد رضا  گرایی روز چهارشنبه در فینال وزن ۶۷ کیلو گرم به مصاف پرویز نصیب‌ اف اوکراینی رفت و موفق شد با نتیجه ۹ بر یک  حریف خود را  ضربه فنی  کند و مدال خوش رنگ طلای المپیک را به خود اختصاص دهد. 

 رقابت های کشتی فرنگی المپیک از دهم مرداد ماه آغاز شد و چهارشنبه سیزدهم همین ماه با تعیین نفرات برترپایان یافت.

تیم ملی ایران با پنج کشتی گیر به نام های علیرضا نجاتی، امین میرزازاده ، محمدهادی ساروی ، محمدرضا و محمد علی گرایی به مربیگری محمد بنا در این رقابت ها شرکت کرده بود .

تیم ملی کشتی فرنگی ایران در این رقابت ها یک مدال برنز توسط محمد هادی ساروی و یک نشان طلا هم محمد رضا گرایی کسب کرد .

کاروان ورزشی ایران با ۶۶ ورزشکار در ۱۷ رشته  در المیپک شرکت کرده  و تا کنون یک طلا در تیراندازی  یک طلا در کشتی فرنگی ، یک نقره در وزنه برداری و یک برنز هم در کشتی فرنگی کسب کرده  است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha