محرم و عاشورا درس ایستادگی و مقاومت در مقابل زورگویان است

تهران - ایرنا - رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت : ترویج فرهنگ عاشورا و اهل بیت با اشعار قوی و پرمحتوی یکی از وظایف اصلی ذاکران و مداحان اهل بیت است، درس محرم و عاشورا درس ایستادگی و مقاومت در مقابل زورگویان و اجرای قسط و عدل در جامعه است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس،‌ حجت الاسلام حاج سید علیرضا اَدیانی روز چهارشنبه در همایش تخصصی - معرفتی ذاکران و مداحان اهل بیت (ع) ناجا اظهار داشت: دشمن از عاشورا و محرم وحشت دارد و به حق امام راحل فرمودند که محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است.

وی افزود:‌ در کشور هر کجا به معارف اهل بیت و ائمه اطهار علیهم السلام و تدابیر حضرت امام و رهبری عزیز عمل نکرده ایم ناکام شده ایم، نباید کاری کنیم که عملکرد ما آئینه عبرت آیندگان باشد، ظرفیت های کشور بیش از مشکلات است و خوشبختانه ما در کشور هیچ بن بستی نداریم.

ادیانی تصریح کرد:‌ ان شاالله با کار و تلاش و مدیریت جهادی و انقلابی و تفکر بسیجی بر مشکلات فائق خواهیم شد. 

رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: ناجا با تعظیم شعائر دینی و انقلابی و با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل ستاد ملی کرونا مراسم و مناسبت های دینی و مذهبی را برگزار کرده و در راستای تعالی و تربیت پلیس انقلابی و مکتبی و در شان نظام اسلامی تلاش می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha