کمالوند: تراکتور با جدایی اخباری موافقت نمی‌کند

تبریز- ایرنا- سرمربی تراکتور با رد شایعات موجود در مورد جذب و انتقال بازیکنان جدید، گفت: ما به اخباری نیاز داریم و او را به هیچ تیمی نخواهیم داد چرا که اخباری یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران است و باشگاه تراکتور هم به هیچ عنوان با جدایی او موافقت نخواهد کرد.

فراز کمالوند روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: برخی‌ از بازیکن ها با استفاده از نام تراکتور بازار گرمی می‌کنند که حضور آنها در این تیم صحت ندارد و اگر حضور بازیکنی قطعی شود، از طریق سایت رسمی باشگاه به اطلاع عموم خواهد رسید و هر انتقالی که از رسانه رسمی باشگاه اعلام نشود، مورد تایید باشگاه نیست. 

وی با تمجید از عملکرد دینکا آلین، مربی دروازه‌بانان تیم تراکتور در ۲ فصل اخیر گفت: آلین بهترین فردی است که ما می‌توانیم به عنوان مربی دروازه‌بان در کار فنی خود داشته باشیم و رسیدن محمدرضا اخباری به این سطح از آمادگی، مرهون تلاش‌های این مربی است و به همین خاطر به دنبال تمدید قرارداد آلین برای فصل آینده هستیم.

کمالوند در خصوص اضافه شدن نفرات جدید به کادر فنی، اعلام کرد: همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده، یک مربی خارجی در کادر فنی حضور خواهد داشت که آخرین دور مذاکرات با او در حال انجام است و به زودی نام او را اعلام خواهیم کرد .

وی اضافه کرد: یک سری از بازیکنان ما همچنان با باشگاه قرارداد دارند که به حضور آنها نیاز داریم و در برخی پست‌ها نیز نقاط ضعف خود را با جذب بازیکنان جدید رفع خواهیم کرد تا تیمی قدرتمند و در شأن نام تراکتور را راهی لیگ برتر کنیم.

تراکتور با اتمام لیگ برتر بیستم فوتبال باشگاه های کشور فراز کمالوند را به عنوان سکاندار جدید خود معرفی کرد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha