لایحه دفاعیه تیم فوتبال شهید قندی تسلیم کمیته اخلاق شد

یزد- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال شهید قندی یزد گفت: لایحه دفاعیه تیم با مدارک و مستندات موثق و کامل برای رسیدن به حقیقت و حضور در مرحله پلی‌آف لیگ دسته ۲ کشور تقدیم کمیته اخلاق فدراسیون شد.

محمود انصاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این خصوص با تسلیم دفاعیه کامل بر اساس مقررات و با تبیین دقیق مسایل، گفت و گو با کمیته انضباطی فدراسیون ادامه دارد.

وی ادامه داد: تمامی مدارک و مستندات تیم  در خصوص مسایل در کنار برگزاری جلسه با مسوولان فدراسیون در تهران با قوت تا رسیدن به حق و حقیقت پیگیری می‌شود.

این مسوول اظهار کرد: تاکنون  تمامی اقدامات و برنامه‌های باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قندی در لیگ همه طبق مقررات بوده و پیگیری از حقوق تیم جزو برنامه‌های محوری است.

انصاری ابراز امیدواری کرد با برگزاری جلسات و ارایه لایحه دفاعیه تیم فوتبال شهید قندی که همواره امور فرهنگی و فنی خود را بر اساس معیارها و ارزش ها و مقررات انجام داده به حقوق و حقوق خود برسد.        

بر اساس گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال پس از اتفاقات هفته‌های پایانی لیگ دسته دو و پیروزی‌های پرگل در این بازی‌ها کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شش تیم از جمله شهید قندی را تعلیق کرد تا در خصوص تخلفات تبانی و شرط بندی رسیدگی و تصمیم گیری کند.

بدین ترتیب امروز با رای این کمیته تیم شهید قندی یزد که پیش از این به پلی آف صعود به لیگ یک راه یافته بود به لیگ سه سقوط کرد و به مبلغ پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد .

این رای بدوی است و در صورت هرگونه اعتراض تیم‌ها یا اشخاص یک هفته مهلت دارند لایحه‌ دفاعیه‌ خود را به کمیته اخلاق ارسال کنند.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیأت ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha