۱۳ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۷
کد خبرنگار: 1031
کد خبر: 84426279
۰ نفر

برچسب‌ها

 تعطیلی یک هفته‌ای اصفهان صحت ندارد

اصفهان – ایرنا - سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان تعطیلی یک هفته‌ای اصفهان را در پی بحرانی شدن شرایط کرونایی استان که در شبکه‌های اجتماعی در حال بازنشر است نادرست عنوان کرد.

حجت‌الله غلامی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تصمیم برای تعطیلی استان‌ها در اختیار ستاد ملی مقابله با کروناست  و درصورت اعلام تعطیلی استان توسط ستاد ملی مقابله با کرونا، برنامه‌ریزی‌های لازم در ستاد استانی صورت خواهد گرفت.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اصفهان با اشاره به اشغال سریع ظرفیت تخت‌های بیمارستانی توسط بیماران کرونایی در پی بحرانی شدن وضعیت استان گفت: روزانه  حدود۳۰۰ تخت بیمارستانی در مراکز درمانی استان اشغال می‌شود و این در حالیست که آمار ترخیص بیماران به‌دلیل شرایط حاد آنها بسیار کمتر از بستری‌هاست.

وی با بیان اینکه امکانات بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های استان اصفهان در حال اشباع و بستری‌ها در سایر بخشهای بیمارستانی در حال افزایش است از شهروندان درخواست کرد که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را بیش از پیش رعایت کنند.

به گزاش ایرنا، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هم اکنون ۲ هزار و ۷۷۴ بیمار مبتلا به کرونا دربیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه بستری هستند که از این میان ۳۷۹ تن در بخش ویژه بسر می برند و در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۲۸ تن جان خود را از دست دادند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha