تیلور و یزدانی بهم رسیدند؛ چه کسی برنده راند سوم است؟

توکیو - ایرنا- «حسن یزدانی» و «دیوید تیلور» با پیروزی مقابل حریفان خود در مرحله نیمه‌نهایی وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک توکیو، فردا (پنجشنبه) برگزار کننده مبارزه حساس فینال هستند. مبارزه‌ای که از ماه‌ها پیش بسیاری از علاقه‌مندان در سراسر دنیا منتظر آن بودند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، پیکارهای کشتی آزاد در بازی‌های المپیک توکیو از ۱۳ مرداد آغاز و تا ۱۶ مرداد ماه ادامه خواهد داشت. مبارزه‌های مقدماتی ۲ وزن ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم امروز (چهارشنبه) از ساعت ۶:۳۰ به وقت محلی آغاز شد. 

در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی موفق به شکست حریفانی از ازبکستان، سوئیس و روسیه شد و به فینال راه یافت.

دیوید تیلور نیز با پیروزی مقابل حریفانی از کلمبیا، سن مارینو و هند به فینال راه یافت. تا فردا (پنجشنبه) یکی از حساس‌ترین مبارزه‌های تاریخ کشتی در المپیک را برگزار کنند.

حساسیت این مبارزه از آن جهت است که تیلور تاکنون ۲ مرتبه و در جام جهانی ۲۰۱۷ کرمانشاه و پیکارهای جهانی ۲۰۱۸ فرانسه موفق به شکست یزدانی شده است و مبارزه سوم این ۲ آزادکار و آن هم در میدان مهمی همچون المپیک می‌تواند از جذابیت و حساسیت خاصی برخوردار باشد.

دیوید تیلور که در ۲ سال گذشته به دلیل مصدومیت از مسابقات دور بود، همواره در فضای مجازی برای یزدانی کری‌خوانی کرده و آمادگی خودش را برای برگزاری راند سوم مبارزه با یزدانی مطرح کرده است.

به طور حتم کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در چند ماه گذشته تدبیر ویژه‌ای برای رویارویی یزدانی با تیلور داشته و نقشه و تدبیر حساب شده‌ای برای این آزادکار قدرتمند آمریکایی خواهند داشت. 

فینالیست‌های وزن ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم به این شرح است:

۵۷ کیلوگرم: زائور اوگویف (روسیه) - کومار راوی (هند)

۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی (ایران) - دیوید تیلور (آمریکا)

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha