تیم فوتسال بانوان اسفراین در لیگ برتر ماندگار شد

بجنورد_ ایرنا_ فرماندار اسفراین گفت: تیم فوتسال بانوان این شهرستان خراسان شمالی با حمایت مالی شرکت فولاد کیمیای صبا در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان ماندگار شد.

مهدی کرامتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرکت صنعتی فولاد آلیاژی کیمیای صبای اسفراین هزینه عضویت تیم فوتسال بانوان در رقابت های لیگ برتر ۱۴۰۰ را تقبل کرد تا این تیم بتواند برای دومین سال پیاپی سهمیه حضور خود در این مسابقات را حفظ کند.
وی افزود: تیم فوتسال بانوان اسفراین( کیمیا)  اکنون در ۲ روز فرصت باقی مانده از مهلت ثبت نام  در این رقابت ها  می تواند دومین سال حضور خود در رقابت های لیگ برترفوتسال بانوان کشور  را قطعی و جایگاه خود را تثبیت کند.
فرماندار اسفراین با قدردانی  از اقدام ارزشمند این شرکت در حمایت از تیم فوتسال بانوان این شهرستان خواستار حمایت دیگر صنایع مستقر در این خطه از تیم های ورزشی شد.

تیم فوتسال بانوان کیمیا اسفراین تنها نماینده خراسان شمالی در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور است که سال ۹۸ پس از قهرمانی در لیگ دسته یک کشور ، برای اولین بار به رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور صعود کرد.

این تیم  امسال به دلیل مشکلات مالی و نبود اسپانسر برای جذب بازیکنان برای دومین سال حضور خود در رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور با مشکل مواجه شد  و نتوانست ثبت نام خود در رقابت‌های ۱۴۰۰_ ۱۴۰۱ لیگ برتر فوتسال بانوان کشور را قطعی کند که این امر تا پایان هفته با حمایت مالی شرکت صنعتی فولاد آلیاژی کیمیا قطعی می شود.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در جنوب شرقی بجنورد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha