رییس فدراسیون جهانی کاراته:می‌خواهیم عظمت این رشته رابه دنیا نشان دهیم

توکیو- ایرنا- آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته و دیگر مسئولانWKF، در خصوص مسابقات کاراته در المپیک و برنامه های آتی صحبت کردند.

به گزارش ایرنا،  نشست خبری مسئولان فدراسیون جهانی کاراته با مشارکت کمیته برگزاری بازی های المپیک ۲۰۲۰ صبح امروز در توکیو با حضور یاگی کازوهیرو معاون مدیر اجرایی مسابقات المپیک توکیو، آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته، ناگورا توشی هیسا دبیر کل فدراسیون جهانی، دیوید بنتلو رئیس کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی و اعضای کمیته اجرایی مسابقات کاراته در المپیک توکیو برگزار شد و مسئولان در خصوص نحوه برگزاری، و برنامه های فدراسیون جهانی کاراته توضیحاتی را ارائه دادند.

آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته اظهار داشت: ما مطمئن هستیم که ارزش های بالای کاراته در المپیک به نمایش در خواهد آمد. امید ها و رویاهای میلیون ها طرفدار کاراته سر انجام به واقعیت تبدیل شد. کاراته یک ورزش جدید در المپیک است و امیدواریم که بسیاری از طرفداران این ورزش در سراسر جهان بتوانند زیبایی کاراته را مشاهده کنند.

رییس جهانی فدراسیون کاراته ادامه داد: هیجان خانواده کاراته در آستانه اولین حضور المپیکی این ورزش نمایانگر رویای دیرین کاراته است. ما شرکت در بازی هارا فرصتی میدانیم برای نشان دادن عظمت ورزش ما به جهان، فرصتی برای نشان دادن منحصر به فرد بودن کاراته و مطمئنا بعد از بازی ها شرایط برای ورزش ما همانند قبل نخواهد بود.

اسپینوز گفت: مسئولان فدراسیون جهانی کاراته امیدوار هستند که نتایج موفقیت آمیز این ورزش بعد از بازی های المپیک توکیو تضمینی باشد برای حضور مجدد کاراته در المپیک. کاراته سزاوار جایگاه دائمی در المپیک است و ما برای آمادگی در این رویداد هیچ فرصتی را از دست نمی دهیم. تمام تلاش خودمان را انجام می دهیم تا بهترین کاراته را در اولین حضورمان در المپیک به نمایش بگذاریم و مطمئن هستیم که می توانیم اهمیتی را که کاراته می تواند به عنوان یک ورزش دائمی در المپیک داشته باشد نشان دهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha