۱۳ مرداد ۱۴۰۰، ۱۳:۰۷
کد خبرنگار: 5213
کد خبر: 84426127
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

میزگرد بررسی چالش‌های حرفه خبرنگاری در ایرنا کاشان برگزار شد

کاشان - ایرنا - میزگرد بررسی چالش‌های حرفه خبرنگاری و مدیریت رسانه روز چهارشنبه با حضور جمعی از مدیران رسانه‌ها، خبرنگاران و فعالان فضای مجازی کاشان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در این منطقه برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این میزگرد حامد عباسی رییس دفتر صدا و سیما در کاشان، سیدحسین ساداتی‌نژاد مدیر مسوول روزنامه سراسری سراج، سعید غلامیان صاحب امتیاز و مدیرمسوول پایگاه خبری کاشان نیوز، جواد تقی‌زاده ونی صاحب امتیاز و مدیر مسوول پایگاه خبری اهل کاشانم، هادی نجف‌زاده خبرنگار خبرگزاری مهر در کاشان و مهدی عرشی فعال رسانه‌ای و فضای مجازی دیدگاه‌های خود را در خصوص مسایل و مشکلات حرفه خبرنگاری، مدیریت رسانه و توجه به این حوزه در کاشان بیان کردند.

میزگرد بررسی چالش‌های حرفه خبرنگاری در ایرنا کاشان برگزار شد

مشروح مطالب این میزگرد هفته آینده در تارنمای خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) کاشان منتشر می‌شود.

۲۹ رسانه مختلف شامل رسانه‌های چاپی، الکترونیک - برخط و الکترونیک - غیربرخط در شهرستان کاشان دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند؛ این شهرستان افزون بر ۱۰۰ فعال رسانه‌ای دارد.

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) که سال ۱۳۷۷ در جریان کشتار دیپلمات‌های ایرانی به دست طالبان در مزارشریف افغانستان به شهادت رسید، روز خبرنگار نامگذاری شده است.

نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی در شمال استان اصفهان از سال ۶۹ مسوولیت پوشش رویدادهای خبری شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، اردستان و نطنز را با مرکزیت کاشان برعهده دارد.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان و شهرستان آران و بیدگل با بیش از ۱۰۳ هزار نفر جمعیت در حدود ۲۱۵ کیلومتری اصفهان واقع شده است.

شهرستان اردستان نیز با بیش از ۴۲ هزار نفر جمعیت در ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان و شهرستان نطنز با ۴۷ هزار نفر جمعیت در فاصله نزدیک به ۱۲۵ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha