رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از منطقه سیل زده آوج بازدید کرد

قزوین – ایرنا - اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور روز چهارشنبه به همراه جمعی از مسوولان استانی از منطقه سیل زده آوج بازدید کرد و در جریان اقدامات دستگاه‌های اجرایی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، فرماندار آوج در این بازدید گفت: بارش حجم گسترده باران در حدود ۳۷ میلی متر ظرف نیم ساعت در سطح شهرستان موجب بروز سیلاب و طغیان رودخانه ها و متاسفانه مرگ سه نفر و مفقودی ۲ نفر شد.

نصرت الله علیرضایی گفت: ارزیابی خسارات مالی وارد شده به تاسیسات، منازل مسکونی، بناها و ماشین آلات در این شهرستان به دنبال سیلاب روز دوشنبه با حضور تیم های تخصصی و ارزیاب دستگاه های مختلف آغاز شده است.

وی افزود:  شرکت های آب، برق و گاز و اداره کل راه و شهرسازی و راهدای بنیاد مسکن، منابع طبیعی و شهرداری ها در حال برآورد و بررسی خسارات وارد شده به تاسیسات و بناها در این شهرستان هستند.

این مسوول اظهار داشت: عملیات جستجو برای یافتن مفقودان شامل یک پیرمرد ۶۰ ساله و یک نوزاد پنج ماهه با حضور تیم های هلال احمر و سگ های زنده یاب در حال انجام است و پیکر پیرمرد ۶۰ ساله از آب گرفته شد.

در این بازدید علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، قدرت الله مهدیخانی مدیرکل مدیریت بحران استانداری و روح الله عباسپور نماینده مردم بوئین زهرا و آوج نیز حضور داشتند.

وقوع سیل در بخش الموت شرقی شهرستان قزوین نیز خساراتی را به شبکه آبرسانی، برق و گاز در منطقه وارد کرد و به دنبال آن ۲ نفر مفقود شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha