برخی نهادها در عرصه هنر با رسانه و فضای مجازی آشنایی ندارند

قم-ایرنا- معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: برخی نهادهای تصمیم‌گیر در عرصه هنر با رسانه و فضای مجازی آشنایی کاملی با این عرصه نداشته و بدون توجه به منطق این فضا، در مورد آن تصمیم‌گیری می کنند.

به گزارش روز چهارشنبه دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محمد شیخ الاسلامی در بازدید از مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با اشاره به روند شکل گیری معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: آنچه از آغاز کار خیلی حائز اهمیت بود این است که بتوانیم در عرصه هنر، رسانه و فضای مجازی کار را با منطق این عرصه ها پیش ببریم.

وی افزود: بسیاری از نهادهای فعال در عرصه هنر، رسانه و فضای مجازی که کار تصمیم گیری را هم انجام می دهند، آشنایی لازم با این عرصه را ندارند و منطق حاکم بر این فضا را نمی شناسند، در نتیجه گاهی تصمیمات غلط در این حوزه اتخاذ می کنند.

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اضافه کرد: با این دغدغه وارد کار شده ایم و در نهایت به ایده پلتفرم شهر مجازی رسیدیم.

وی بیان کرد: یکی از موارد مهم این بود که هویت ما به عنوان معاونت فضای مجازی چیست و در بحث و گفت و گوها به این نتیجه رسیدیم که هرچقدر بتوانیم فراتر از نگاه امنیتی، روحیه اجتماعی و فرهنگی را تقویت کنیم در این صورت موفق تر خواهیم بود و به هویت حقیقی معاونت نزدیکتر خواهیم شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha