کمک ۳۷میلیارد تومانی خیران البرزی به نیازمندان در دهه ولایت

کرج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان البرز اعلام کرد که همزمان با دهه ولایت ( عید سعید قربان تا عید سعید غدیرخم) مردم خیر استان ۳۷ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان نذورات و قربانی خود را از طریق کمیته امداد و مراکز نیکوکاری به نیازمندان اختصاص دادند.

محمد محمدی فرد روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران بابیان اینکه اهدای نذورات با هم‌افزایی مساجد، مراکز نیکوکاری و خیران که با کمیته امداد همکاری و مشارکت دارند بین نیازمندان استان انجام شد، گفت: در روز عید سعید قربان ۲۴هزار و ۶۷۴ کیلو گرم گوشت قربانی به ارزش بیش از ۱۷میلیارد تومان با مشارکت خیران از طریق دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری استان البرز بین مددجویان موردحمایت و سایر نیازمندان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه در روز عید سعید غدیر خم مردم خیر البرز بیش از ۱۹ میلیارد  تومان به نیازمندان استان کمک کردند، افزود: در این روز نیز ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم به ارزش هشت میلیارد تومان، ۵۰ هزار  بسته معیشتی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان و ۱۱۰ سری جهیزیه به ارزش ۱ میلیارد و ۶۵۰ تومان در بین نیازمندان توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد البرز یادآور شد: ۵۰ زندانی غیر عمد با کمک خیران و مرکز نیکوکاری اداره کل سازمان زندان‌ها به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha