داوران دوازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران معرفی شدند

تهران- ایرنا- دبیر دوازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران اسامی هیأت داوران این رویداد را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، شهرام درخشان دبیر دوازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران گفت: هیأت ۹ نفره داوری این دوره جشن سینمای مستند شامل بانوان مهناز افضلی، آزاده موسوی، شیرین برق‌نورد و آقایان محمدرضا اصلانی، محمدرضا دلپاک، علیرضا حسینی، رضا خوشدل راد، مهدی باقری، و کامیار فاروقی بودند که با پایان کار داوری و بررسی آثار، برای نخستین بار این اسامی رسانه ای می شوند.  

وی افزود: بر این اساس داوران در مدت اخیر بازبینی و بررسی آثار راه یافته به بخش مسابقه را برعهده داشتند و با پایان کار هیأت داوری، اسامی نامزدهای نهایی در بخش های مختلف فردا (پنجشنبه) اعلام خواهد شد.

درخشان با بیان اینکه مراسم پایانی دوازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران، جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود، تصریح کرد: در مراسم پایانی این دوره که ساعت ۱۹روز جمعه به صورت زنده از سامانه هاشور پخش خواهد شد، بزرگداشت ۲ چهره مطرح سینمای مستند حمیدرضا احمدی لاری و سام کلانتری نیز برگزار و از سال ها تلاش و فعالیت این عزیزان در سینمای ایران تقدیر خواهد شد.

دبیر دوازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران تصریح کرد: سال گذشته که به دلیل همه گیری کرونا برگزاری جشن را به سال ۱۴۰۰ موکول کردیم تصور می شد شدت شیوع کرونا کمتر شود اما امسال نیز شاید بتوان گفت شرایط از سال گذشته نیز بدتر شده است. بنابراین در نظر داریم مراسم پایانی را ۱۵ مردادماه به صورت آنلاین و با حضور حداقل افراد برگزار کنیم. این مراسم در محل خانه سینما برپا می شود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha