۱۳ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱:۵۵
کد خبرنگار: 3054
کد خبر: 84425676
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

جدول خاموشی احتمالی ۱۳مرداد مازندران

ساری – ایرنا – برنامه خاموشی‌های احتمالی استان مازندران برای روز چهارشنبه ۱۳ مرداد توسط شرکت‌های توزیع برق مازندران و برق غرب مازندران اعلام شد.

به گزارش ایرنا، خاموشی با برنامه که در قالب طرحی سراسری به منظور پایداری شبکه و کنترل مصرف برق در شرایط پیک مصرف با دستور مرکز کنترل شرکت توانیر به مدت ۱۲۰ دقیقه در هر نوبت و تا زمان عادی شدن مصرف اعمال می‌شود، طی روزهای اخیر به دلیل کاهش دما و خنک شدن هوا طی روزهای اخیر با تعداد کمتری انجام شد تقریبا به صفر رسید. اما با توجه به بیشتر شدن دمای هوا از امروز نسبت به چند روز اخیر این احتمال وجود دارد که با افزایش مصرف برق، در برخی مناطق خاموشی های با برنامه اعمال شود.

 بنا به اظهارات مسئولان صنعت برق کشور، احتمال اعمال خاموشی روزانه دست‌کم تا پایان مرداد ادامه دارد. بر این اساس نیز انتشار برنامه‌های خاموشی احتمالی در هر روز همچنان در دستور کار شرکت‌های توزیع برق در استان‌های مختلف قرار دارد. شرکت‌های توزیع برق مازندران و غرب مازندران نیز برای روز چهارشنبه ۱۳ مردادجدول خاموشی‌های احتمالی روزانه را برای مناطق مختلف این استان منتشر کردند.

با کلیک روی نام هر شهرستان، فایل‌های پی‌دی‌اف PDF شامل جدول خاموشی احتمالی تمام شهرستان‌های مازندران برای روز چهارشنبه ۱۳ مرداد قابل مشاهده است. برنامه خاموشی‌ شهرستان‌های زیر پوشش شرکت توزیع برق مازندران (گلوگاه تا فریدونکنار) در قالب یک فایل پی‌دی‌اف PDF و شهرستان‌های زیر پوشش شرکت توزیع برق غرب مازندران شامل رامسر، تنکابن، عباس‌آباد، کلاردشت، چالوس، نوشهر، نور و محمودآباد هر کدام در فایلی مجزا قابل دسترسی است.

شرکت توزیع برق مازندران (گلوگاه تا فریدونکنار)

شهرستان رامسر

شهرستان تنکابن

شهرستان عباس‌آباد

شهرستان کلاردشت

شهرستان چالوس

شهرستان نوشهر

شهرستان نور

شهرستان محمودآباد

طبق اعلام شرکت توزیع برق مازندران، تکرار آدرس‌ها به منزله خاموشی احتمالی در صورت عبور از سقف پیک مصرف است و هرگونه خاموشی دیگر خارج از این برنامه به دلیل اتفاقات و رخدادهای لحظه‌ای در شبکه حادث می‌شود و مشترکان محترم می‌توانند آن را به اتفاقات شبکه امور به شماره ۱۲۱ اطلاع دهند.

زمان خاموشی‌های احتمالی برای مدیریت مصرف برق علاوه بر سامانه «برق من» با انتشار جدول‌هایی توسط شرکت‌های توزیع برق نیز اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha