۱۵۰۰ خبرنگار و فعال رسانه‌ای مشهد در مقابل کرونا واکسینه شدند

مشهد- ایرنا- رییس بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: از ابتدای هفته جاری تا کنون هزار و ۵۰۰ نفر از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی شهر مشهد مرحله نخست واکسن خود را در مقابله با کرونا دریافت کردند.

عباس محمدیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: واکسن کسانی هم که به هر دلیلی نتوانستند مرحله نخست واکسیناسیون خود را انجام دهند طی هماهنگی که با دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌دهیم هفته آینده تزریق خواهد شد.

وی با تشکر از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مرکز بهداشت خراسان رضوی برای زحماتی که در این مسیر متقبل شدند ادامه داد: از فردا نیز واکسیناسیون خبرنگاران در شهرستانهای استان خراسان رضوی با محوریت کانونهای بسیج رسانه شروع خواهد شد.

رییس خانه مطبوعات خراسان رضوی هم گفت: تمامی فعالان رسانه که به صورت خبرنگار یا عکاس آزاد در پایگاه های خبری یا نشریات مشغول فعالیت هستند و هنوز به عضویت خانه مطبوعات استان درنیامده‌اند نیز می‌توانند معرفی نامه برای دریافت واکسن از این خانه دریافت کنند.

مجتبی محمودی افزود: با هماهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی سایر شهرستانهای استان خراسان رضوی، خبرنگاران و اهالی رسانه در همان شهرستان واکسن کرونا دریافت خواهند کرد و اگر در آنجا میسر نشد هماهنگی لازم برای دریافت واکسن در مشهد برای آنان انجام خواهد شد.

۲ هزار و ۳۲۷ خبرنگار، عکاس، فیلمبردار، مستندساز و فعال رسانه‌ای در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند که هزار و ۳۴۰ نفر از این تعداد عضو سازمان بسیج رسانه و ۳۵۰ نفر از آنها عضو خانه مطبوعات استان هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha