برای کودکان شهر نمایشنامه بنویسید

تهران- ایرنا- برگزاری نخستین دوره مسابقه نمایشنامه‌نویسی «کودک و شهر» با هدف تولید نمایشنامه با کیفیت کودک، توسعه و ترویج هنر نمایشنامه‌نویسی و با توجه ویژه به حقوق شهروندی کودکان برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، نخستین دوره مسابقه نمایشنامه‌نویسی «کودک و شهر» با هدف تولید نمایشنامه با کیفیت کودک، توسعه و ترویج هنر نمایشنامه‌نویسی و با توجه ویژه به حقوق شهروندی کودکان برگزار می‌شود.

این مسابقه در سه بخش اصلی و با تاکید بر کودک، نشاط و امید به زندگی، کودک و اخلاق شهروندی و کودک و حقوق شهروندی، اقتباس از داستان‌های دینی و مذهبی و اقتباس از اسطوره‌های ایرانی و روایات پهلوانی و حماسی برگزار می‌شود.

برای کودکان شهر نمایشنامه بنویسید

بنا به اعلام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در بخش اول به نفر اول شش میلیون تومان، نفر دوم چهار میلیون تومان و نفر سوم دو میلیون تومان اهدا خواهد شد.

همچنین به دو نفر برگزیده بخش‌های دینی و مذهبی و داستان‌ها و اسطوره‌های ایرانی شش میلیون تومان جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با ضوابط شرکت در این رویداد رقابتی ارسال آثار خود به نشانی koudakvashahr@gmail. com مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha