برزیل با پنالتی فینالیست شد؛ سلسائو در یک قدمی تکرار عنوان قهرمانی

تهران- ایرنا- برزیل با عبور از سد مکزیک در ضربات پنالتی موفق شد برای دومین دوره متوالی به فینال فوتبال المپیک راه پیدا کند.

به گزارش ایرنا، مرحله نیمه‌نهایی مسابقات فوتبال المپیک توکیو ۲۰۲۰ در بخش مردان از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت تهران بین دو تیم برزیل و مکزیک آغاز شد که در پایان سلسائو در ضربات پنالتی از سد حریف خود گذشت و فینالیست شد.

این دیدار جذاب و پرموقعیت در ۱۲۰ دقیقه گلی در برنداشت و به ضربات پنالتی کشیده شد تا شاهد دومین بازی در این مسابقات باشیم که برنده‌اش در ضربات پنالتی مشخص می‌شود. برزیل و مکزیک در مرحله یک چهارم نهایی رقبای خود را در ۹۰ دقیقه از پیش رو برداشتند اما این بار کارشان به پنالتی‌ کشیده شد.

در ضربات پنالتی این برزیل بود که موفق شد با نتیجه چهار بر یک به برتری برسد و برای دومین دوره متوالی راهی فینال شود. دنی آلوز، گابریل مارتینلی، برونو گیمارش و رینر برای نماینده آمریکای جنوبی گلزنی کردند و در سوی مقابل کارلوس رودریگز تنها پنالتی مکزیک را به تور چسباند. ادوارد آگیره و یوهان واسکز هم پنالتی‌های مکزیک را به هدر دادند.

ژاپن و اسپانیا از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه برگزارکننده دیگر بازی مرحله نیمه‌نهایی خواهند بود. باید دید برزیل می‌تواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند یا خیر.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha