مدیرکل ورزش استان همدان: حکم فدراسیون فوتبال علیه پاس منطقی نیست

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: حکم فدارسیون فوتبال علیه تیم پاس در خصوص اتفاقات هفته پایانی لیگ دسته دوم کشور منطقی نیست و دستگاه ورزش نظارت کامل بر مسایل این تیم دارد.

"حمید سیفی" روز سه شنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: تبانی در مورد تیم پاس صورت نگرفته و نظارت لازم در این خصوص اعمال شده و معتقدم ضعف پاس عدم مدیریت کادر فنی بر عملکرد بازیکنان بود.

وی اضافه کرد: بازیکنان در حالیکه درصدی از قرارداد مالی خود را دریافت کرده اند، اغلب در مسابقات هفته‌های پایانی شرکت نکردند و معتقدم باید در این بحث فرهنگسازی شود.

سیفی خاطرنشان کرد: پاس هرگز وارد مباحث غیراخلاقی نمی‌شود و بحث تبانی و حکم فدراسیون علیه این تیم منطقی نبود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان افزود: همواره مسوولان اجرایی استان دغدغه تیم پاس را دارند و امسال نیز به لحاظ مالی پرداختی لازم به بازیکنان صورت گرفت.

وی یادآور شد: اینکه برخی بازیکنان با وجود دریافتی های مالی طبق قرارداد باشگاه حاضر به شرکت در مسابقات هفته پایانی نمی‌شوند، باید مورد برخورد قرار بگیرد نه اینکه باشگاه را متهم به تبانی کنند.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال آرای مرتبط با هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال کشور در فصل جاری را صادر کرد و باشگاه پاس با محکومیت سنگین مواجه شد.

تیم پاس در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در فصل جاری با ۶ گل مغلوب شهرداری ماهشهر شد تا در مظان اتهام به تبانی قرار بگیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha