سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای خبرنگاران کردستانی فعال شد

سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: خبرنگاران سراسر استان که کد ملی آنها به مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ارسال شده است، می‌توانند از طریق سامانه salamat.gov.ir محل، روز و ساعت دریافت واکسن را انتخاب کنند.

ابراهیم قادری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای خبرنگاران باز است و می توانند با مراجعه به این سامانه نوبت دریافت واکسن خود را مشخص و به نزدیکترین مرکز تزریق که در سامانه درج شده، مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون خبرنگاران به عنوان یکی از مشاغل آسیب‌پذیر و در معرض خطر کرونا آغاز شده است، اضافه کرد: خبرنگاران برای تزریق واکسن کرونا بر اساس ثبت نام در سامانه فراخوان می‌شوند تا واکسن کرونا را در یکی از مراکز واکسیناسیون دریافت کنند.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، ضمن قدردانی از تلاش اصحاب رسانه و همراهی با مدافعان سلامت در اپیدمی کرونا و حمایت از اهداف سلامت محور، افزود: با کمک اصحاب رسانه استان توانستیم در این بحران، آموزش های لازم و خبرهای حوزه سلامت را در کوتاه ترین زمان به اطلاع مردم برسانیم.

در حال حاضر بر اساس آمار منتشر شده در سامانه جامع رسانه‌ها، ۱۰۹ نشریه در استان کردستان مجوز انتشار دارند که از این تعداد یک روزنامه، ۶۶ نشریه شامل ۱۲ هفته‌نامه، ۶ دوهفته‌نامه، ۱۰ ماهنامه، یک دوماهنامه، ۲۶ فصلنامه و ۱۲ دو فصلنامه است و مابقی را هم رسانه‌های الکترونیک برخط تشکیل می‌دهد. 

۱۳۷ خبرنگار عضو اصلی و ۶ نفر عضو افتخاری نیز در خانه مطبوعات کردستان عضویت دارند که از این تعداد ۴۷ نفر خانم و ۹۶ نفر آقا هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha