مردم استان تهران در پویش نذر قربانی ۳۱ میلیارد تومان کمک کردند

تهران- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان تهران از جمع آوری ۳۱ میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومانی کمک های مردمی به خانواده های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند در پویش نذر قربانی خبر داد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز سه شنبه کمیته امداد تهران، سید ابوالفضل پرپنچی ضمن تقدیر از مشارکت خیّران و مردم استان تهران در پویش نذر قربانی، گفت: مردم استان تهران در قالب پویش نذر قربانی بالغ بر ۳۱ میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان به خانواده های تحت حمایت و نیازمندان کمک کردند.

وی افزود: از این میزان ۳ میلیارد و ۳۲۵ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی به کمیته امداد ارائه شده و مابقی  از طریق مراکز نیکوکاری زیر نظر کمیته امداد استان تهران جذب و میان نیازمندان توزیع شده است.

پرپنچی بیان کرد: نذورات قربانی متناسب با جمعیت خانواده های تحت حمایت و نیازمندان شناسایی شده، بسته بندی و توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران همچنین به اجرای طرح اطعام غدیر به مناسبت عید غدیر خم اشاره کرد و گفت:  با همکاری مراکز نیکوکاری استان تهران یک میلیون و ۱۱۵ هزار پرس غذای گرم در سطح استان طبخ و توزیع شد.

وی با بیان اینکه با کمک خیّران و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین ۱۳۲۵ بسته معیشتی میان خانواده های تحت حمایت توزیع شد، بیان کرد: همچنین ۲۵ هزار و ۷۶ بسته معیشتی میان نیازمندان شناسایی شده توسط مراکز نیکوکاری توزیع گردید.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: اجرای طرح های حامی آرزوها و شوق دیدار از دیگر برنامه های این اداره کل به مناسبت عید غدیر بود که در همین جهت آرزوی ۳۸ یتیم و فرزند محسنین برآورده شد و همچنین ۳۴ حامی با رعایت پروتکل های بهداشتی با ۷۰ یتیم و فرزند محسنین دیدار و از آنها دلجویی کردند.

وی، به ارسال ۱۰۰ هزار بسته ماکارونی برای نیازمندان خوزستانی اشاره کرد و گفت: به منظور کمک به خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا ۱۰۰ هزار  بسته ماکارونی از محل کمک های مردمی تأمین و برای توزیع میان نیازمندان به استان خوزستان ارسال شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha