۱۲ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۳۵
کد خبرنگار: 1228
کد خبر: 84424660
۰ نفر

برچسب‌ها

بررسی راهکارهای تقویت تجارت ایران و پاکستان

اسلام‌آباد - ایرنا - در نشست میان اعضای ارشد اتاق بازرگانی و صنایع "سرگودا" واقع در ایالت پنجاب پاکستان و سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسلام‌آباد، راهکارهای بهبود تجارت و افزایش همکاری‌های اقتصادی میان دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، رئیس و تعدادی از اعضای صنایع کوچک و متوسط اتاق بازرگانی شهر "سرگودا" با حضور در سفارت ایران در اسلام‌آباد با «سید محمدعلی حسینی» سفیر کشورمان دیدار و پیرامون آخرین تحولات روابط دو کشور، همکاری‌های اقتصادی، بازرگانی و ترانزیت تبادل نظر کردند.

طرفین در این دیدار نسبت به ارتقای همکاری‌های تجاری و گسترش زمینه های صادرات و واردات میان ایران و پاکستان ابراز تمایل نمودند.

هیات تجاری پاکستان و سفیر ایران همچنین بر ارتباط بیشتر میان بخش های خصوصی، تجار و اتاق های بازرگانی دو کشور تاکید کردند.

بررسی راهکارهای تقویت تجارت ایران و پاکستان

در این نشست رئیس و نمایندگان بخش بانوان صنایع کوچک و متوسط اتاق سرگودا هم حضور داشتند و بر لزوم تداوم اینگونه جلسات برای حفظ و ارتقای روابط بخش تجارت و صنعت در دو کشور با حضور زنان تاکید کردند.

مسوولان اتاق بازرگانی سرگودا همچنین از سفیر جمهوری اسلامی ایران برای سفر به این شهر و دیدار با جامعه تجار دعوت کردند که با استقبال سفیر کشورمان همراه شد.

روزهای اخیر نیز هیاتی از فدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنایع پاکستان در اسلام‌آباد طی دیدار با سفیر ایران درخصوص افزایش تبادل هیات‌های تجاری میان دو کشور، همکاری‌ها میان بنادر چابهار و گوادر تجارت ترانزیت رایزنی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha