واکسیناسیون خبرنگاران استان مرکزی علیه کرونا کلید خورد 

اراک - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک‌ گفت : بر اساس اولویت بندی سند ملی واکسیناسیون و ابلاغ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجام واکسیناسیون خبرنگاران علیه کرونا در استان مرکزی کلید خورد.

به گزارش شامگاه دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، "یاسر قربانی" افزود: پیرو بررسی و اعلام گروه‌­های جدید هدف واکسیناسیون و بر اساس ابلاغیه ارسال شده، خبرنگارانی که اسامی آن‌ها توسط اداره کل ارشاد تنظیم و ارسال شده و همچنین خبرنگاران سازمان صدا و سیما که اسامی آن ها توسط مدیرکل سازمان صدا و سیما به دانشگاه علوم پزشکی اراک ارسال شده است، می‌توانند در روز سه شنبه ۱۲ مرداد از ساعت ۸ صبح تا ۱۳:۳۰ ظهر  با مراجعه به سالن یادگار امام واقع در شهرک گردو، خیابان فارابی واکسن خود را دریافت کنند.

وی تاکید کرد: واکسیناسیون معلمان ناحیه یک آموزش و پرورش در سالن یادگار امام و معلمان ناحیه ۲ آموزش و پرورش در سالن شهرداری واقع در انتهای خیابان قائم مقام، جنب استخر شهرداری، نیز در روز سه شنبه ۱۲ مرداد ماه ۱۴۰۰، در نوبت عصر انجام می‌شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار داشت: فراخوان ۳ هزار راننده حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری به منظور دریافت واکسن ارائه شده و بر اساس سند ملی، واکسیناسیون رانندگان وسایل نقلیه عمومی طبق لیست اعلام شده است. 
قربانی بیان کرد: واکسیناسیون این جامعه هدف نیز از فردا سه شنبه ۱۲ مرداد ماه در سالن شهید ساکی و سالن شهرداری راس ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود.

وی اظهار داشت: واکسیناسیون اساتید حوزه نیز در ۱۲ مرداد در مرکز واکسیناسیون مصلی بیت المقدس اراک انجام می‌شود.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک در خصوص بازه زمانی تعیین شده واکسیناسیون زندانیان نیز گفت: فردا سه‌شنبه ۱۲ مردادماه همکاران واکسیناتور به زندان مرکزی شهر اراک رفته و واکسناسیون این گروه از جامعه هدف نیز انجام می‌شود.

قربانی تصریح کرد: افراد بالای ۵۵ سال که تاکنون به هر دلیلی موفق به دریافت واکسن نشدند در اولین فرصت با در دست داشتن کارت ملی به یکی از مراکز تجمیعی مراجعه کرده و واکسن خود را دریافت کنند.

شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال ۹۸ آغاز شد و استان مرکزی پس از قم در زمره نخستین استان‌هایی بود که موارد ابتلا در آن مشاهده شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha