جدول زمان‌بندی واکسن کرونا در مشهد کذب است

مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از انتشار جدول غیر واقعی زمان‌بندی واکسیناسیون کرونا در مشهد خبر داد.

چندی پیش جدول زمان‌بندی برای تزریق واکسن کرونا در یکی از مراکز تجمیعی واکسیناسیون مشهد در شبکه‌های مجازی منتشر شد که در تماس با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، انتشار این جدول غیر واقعی اعلام شد.

حمیدرضا رحیمی عصر دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با غیرواقعی خواندن این جدول گفت: آنچه به صورت غیر رسمی در فضای مجازی منتشر می‌شود، قابل استناد نیست و شهروندان باید خبرهای مرتبط با تزریق واکسن کرونا را از مراجع رسمی و رسانه‌های معتبر پیگیری کنند.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در مشهد و استان خراسان رضوی در پنجمین موج طغیان ویروس کرونا بطور نگران‌کننده‌ در حال افزایش است و شمار مبتلایان به این ویروس در این استان به ۶۰۰ نفر در روز رسیده است.

هم اکنون ۱۳ شهرستان خراسان رضوی در وضعیت قرمز، ۱۰ شهرستان در وضعیت نارنجی و ۱۰ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند. 

۸۰ درصد از جمعیت ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی زیرپوشش خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند و بقیه جمعیت این استان توسط دانشگاههای علوم پزشکی سبزوار، گناباد، تربت‌حیدریه و دانشکده‌های پزشکی نیشابور و تربت‌جام خدمات‌رسانی می‌شوند.

براساس آخرین آمار رسمی تاکنون سه میلیون و ۹۴۰ هزار و ۷۰۸ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۱۱ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۹۱ هزار و ۴۰۷ نفر رسیده است.

همچنین تاکنون سه میلیون و ۴۰۴ هزار و ۵۳۳ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha