قرارگاه خاتم در ۸۲۰ کیلومتر پروژه آزادراهی کشور سرمایه گذاری کرده است

خرم آباد - ایرنا -  فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: این قرارگاه در ۸۲۰ کیلومتر از پروژه های آزادراهی کشور سرمایه گذاری کرده و در طرح آزادراه خرم آباد – بروجرد نیز ۴۰ درصد مشارکت داشته است.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار سید حسین هوش‌السادات عصر دوشنبه در آیین افتتاح آزادراه خرم آباد- بروجرد افزود: این طرح در سه قطعه احداث شده و قطعه اول آن در استان مرکزی و حد فاصل بروجرد- اراک به طول ۶۸ کیلومتر توسط مجموعه قرارگاه خاتم اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه این قطعه نیز تا سه سال به بهره برداری می رسد، ادامه داد: آزادراه افتتاح شده در لرستان تا چند روز آینده  زیر بار ترافیک خواهد رفت، هرچند نواقصی در پروژه وجود دارد، اما متعهد هستیم که در کنار عزیزان باشیم تا پروژه به طور کامل به بهره برداری برسد.

وی اظهار داشت: صلاح نیست پروژه‌ای که تا این مرحله رسیده به بهره برداری نرسد بنابراین در این راستا پیگیری خواهیم کرد که در طول اجرا مسائل مربوط به آن را حل و فصل کنیم.

به گزارش ایرنا محمد اسلامی روز دوشنبه برای شرکت در آیین بهره برداری از آزاد زاه خرم اباد - بروجرد به استان لرستان سفر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha