نباید کوچک‌ترین آسیبی به مردم در خدمت‌دهی  وارد شود

تهران - ایرنا - جانشین فرمانده ناجا در جلسه کمیسیون عملیات، گفت: امروز نیروی انتظامی تکیه گاه مردم است و با تلاش‌های مجاهدانه خود توانسته حتی کم کاری برخی قسمت‌ها را نیز جبران نماید.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" امروز دوشنبه در جلسه کمیسیون عملیات با موضوع تدابیر پلیس تهران بزرگ در خصوص تحلیف و تنفیذ مراسم ریاست جمهوری با اشاره به اینکه امروز مردم قدردان نیروی انتظامی هستند، بیان داشت: امروز نیروی انتظامی تکیه گاه مردم است و با تلاش های مجاهدانه خود توانسته حتی کم کاری برخی قسمت ها را نیز جبران نماید.

وی افزود: اینکه شما به فکر آرامش و امنیت مردم و پاسداری از دستاوردهای انقلاب هستید کار شما عبادت است چرا که عبادت در حقیقت خدمت به مردم و بندگان خداست.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه در تهران بزرگ دغدغه ای نداریم، خاطر نشان کرد: در مجموعه تهران بزرگ هماهنگی و هم افزایی خوبی بین نیروی انتظامی و سایر بخش ها وجود دارد.

سردار رضایی با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی ملجا مردم است، افزود: در همه ماموریت هایی که دارید نباید کوچک ترین آسیبی در خدمت دهی به مردم وارد شود.

وی با تصریح بر اینکه نیروی انتظامی مسئولیت سنگینی را در مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری عهده‌دار است، عنوان داشت: در این باره برنامه‌ریزی مفصلی در نظر گرفته شده و با دستگاه ها و سازمان های مختلف هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه جمعی از مهمانان خارجی در سطوح مختلف به تهران خواهند آمد، افزود: به همین منظور تمام امکانات را به کار گرفته‌ایم، عزیزان در پلیس راهور، پیشگیری و یگان امداد طرح های ویژه ترافیکی، انتظامی و ایست و بازرسی را انجام می‌دهند همچنین کنترلهای نامحسوس و اطلاعاتی با بهره‌گیری از ده‌ها گشت اطلاعاتی در تهران در این چند روز اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha