سرمربی تیم فجر: درباره تدارک مناسب برای لیگ برتر فوتبال نگران هستم
جشن شادی بازیکنان تیم فجر برای حضور در لیگ برتر

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه برای حضور در  رقابت های فوتبال برتر نگران هستم، اعلام کرد: نباید بیش از این فرصت را از دست بدهیم  زیرا زمان کمی تا شروع بازیها باقی مانده است.

علی اصغر کلانتری دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، بیان داشت: دوم مهرماه آغاز رقابت های دوره بیست و یکم لیگ برتر است باید هرچه زودتر ردیف بودجه مشخص شود تا بتوانیم بازیکنان مورد نیاز که درنظر گرفته ایم جذب و تمرینات را شروع کنیم.

تمام ارکان باشگاه باید حرفه ای شوند

وی با بیان اینکه تمام ارکان باشگاه هم از نظر ساختاری و هم از نظر نرم افزاری باید حرفه ای شوند، گفت: باید محیط باشگاه، زمین تمرین، بازیکنان ، مربیان  و دست اندرکاران همه نگاه خود را تغییر و به سمت حرفه ای سوق دهند و برای پنج سال آینده برنامه ریزی کنیم.

کلانتری ادامه داد: قرار است تا پایان هفته جسله ای در باشگاه برگزار شود، انتظار داریم سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر همچون گذشته تیم را حمایت و بودجه مشخص را کنند تا با خیالی راحت بازیکنان مورد را جذب کنیم.

نباید تنها به فکر گرفتن بازیکن سرباز باشیم

وی گفت: نباید فکر خود را معطوف به بکارگیری بازیکنان سرباز کنیم و برای حضور قدرتمند نیاز داریم در پست های مختلف حدود هفت بازیکن آزاد و در حد لیگ برتر بگیریم تا تیم قوی بسته شود.

سرمربی تیم فجر تاکید کرد: هرچه زمان را از دست بدهیم بازیکنان خوب مورد نظر جذب باشگاه های دیگرمی شوند ضمن اینکه باید شاکله تیم را که تعدادی از بازیکنان قراردادشان درحال اتمام است، حفظ کنیم و با آنها موارد مذاکره شویم.

کلانتری همچنین در بخش دیگری از سخنانش به تغییر درکادر فنی تیم اشاره کرد و افزود: در کادر فنی تیم هم طبیعی است که باید تجدیدنظر شود و از مربیان با تجربه تر استفاده نماییم .

مدیرعامل باشگاه فجر پاسخ نداد

برای اطلاع از آخرین  وضعیت تیم فجر با رسول فلاح مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی تماس گرفتیم اما او پاسخ نداد.

رقابت های فوتبال دوره بیست و یکم لیگ برتر قرار است از دوم مهر ماه ۱۴۰۰ با شرکت ۱۶ تیم آغاز شود .

تیم های  فجر شهید سپاسی و هوادارتهران جوازحضور در لیگ برتر را کسب کردند و جایگزین تیم های  ماشین سازی تبریز و سایپا تهران که از لیگ برتر به دسته یک سقوط کردند، شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha