زمان برگزاری مسابقات نمایندگان کاراته ایران اعلام شد

تهران- ایرنا- زمان برگزاری مسابقات سارا بهمنیار، حمیده عباسعلی و سجاد گنج زاده؛ نمایندگان کاراته ایران در المپیک توکیو مشخص شد.

به گزارش ایرنا؛ مسابقات کاراته در المپیک توکیو طی روزهای ۱۴ الی ۱۶ مردادماه برگزار می‌شود و سارا بهمنیار پنج شنبه ۱۴ مرداد در وزن منفی ۵۵ روی تاتامی می‌رود. حمیده عباسعلی در وزن مثبت ۶۱ و سجاد گنج زاده در وزن مثبت ۷۵ کیلوگرم روز شنبه 16 مرداد به مصاف حریفان می‌روند.

مسابقات وزن منفی ۵۵ کیلوگرم در روز اول مسابقات از ساعت ۱۷ به وقت محلی (۱۲:۳۰ به وقت ایران)  آغاز می شود و سارا بهمنیار در این وزن روی تاتامی می‌رود.

دیدار رده‌بندی از ساعت ۲۰:۲۲ به وقت محلی (۱۵:۵۲ به وقت ایران) و  فینال از ساعت ۲۰:۵۰ به وقت محلی ( ۱۶:۲۰ به وقت ایران) برگزار می‌شود.

مسابقات وزن مثبت ۶۱ کیلوگرم در روز سوم مسابقات از ساعت ۱۴ به وقت محلی (۹:۳۰ به وقت ایران)  آغاز می‌شود و حمیده عباسعلی در این وزن روی تاتامی می‌رود.

دیدار رده بندی از ساعت ۱۹:۲۰ به وقت محلی (۱۴:۵۰ به وقت ایران) و فینال از ساعت ۱۹:۵۵ به وقت محلی ( ۱۵:۲۵ به وقت ایران) انجام خواهد شد.

مسابقات وزن مثبت ۷۵ کیلوگرم در روز سوم مسابقات از ساعت ۱۶:۵۰ به وقت محلی ( ۱۲:۲۰ به وقت ایران)  آغاز می شود و سجاد گنج زاده در این وزن روی تاتامی می رود.

دیدار رده بندی از ساعت ۱۹:۳۷ به وقت محلی ( ۱۵:۰۷به وقت ایران) و دیدار فینال از ساعت ۲۰:۰۵ به وقت محلی ( ۱۵:۳۵ به وقت ایران) برگزار خواهد شد.

مسابقات کاراته در هر وزن ۱۰ شرکت کننده دارد که نفرات حاضر در هر وزن به دو گروه پنج نفره تقسیم می شوند، این مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود و از هر جدول دو نفر به مرحله نهایی صعود می کنند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha