توسعه ورزش اسکواش لرستان در اولویت قرار دارد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: برطرف کردن مشکلات زیرساختی موجب توسعه اسکواش در استان می‌شود که این مهم در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ایرنا حشمت الله امان الهی روز دوشنبه در دیدار با رییس‌ و اعضای هیات اسکواش لرستان اظهار کرد: استانداردهای لازم در خانه اسکواش استان رعایت نشده است و شهرستان ها هم فضای ورزشی به صورت تخصصی برای علاقه مندان به این رشته ندارند.

وی با تاکید بر اینکه وحدت در جامعه اسکواش استان برای موفقیت این ورزش ضروری است گفت:  نخستین دغدغه ما استانداردکردن کف زمین بازی (خانه) اسکواش استان است که این مهم در کوتاهترین زمان ممکن با اعتبارات ۱۴۰۰ محقق خواهد شد.

وی افزود: با استانداردکردن خانه اسکواش و توسعه زیرساخت های این ورزش می‌توانیم در ایام پیش رو میزبان مسابقات مختلف ملی در استان باشیم.

منصور داودی نژاد رییس هیات اسکواش لرستان نیز گفت: مشکلات فنی خانه اسکواش خرم آباد و نبود فضا و امکانات مناسب در شهرستان‌های مختلف استان، از دغدغه های موجود است که امیدواریم با رفع این موانع و توجه به زیرساخت‌های اولیه، در آینده نزدیک شاهد رشد و شکوفایی این ورزش در سطح اول کشور باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha