ثبت نام برای واکسیناسیون در پایگاه های بسیج استان همدان انجام می شود

همدان- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: نام نویسی از متقاضیان تزریق واکسن کرونا در همه پایگاه های بسیج این استان توسط نیروهای بسیجی انجام می شود.

سردار "مهدی فرجی" روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیروهای فعال مستقر در پایگاه های بسیج به افرادی که سواد رسانه ای و توان کافی برای ثبت نام در سامانه های وزارت بهداشت ندارند، کمک می کنند.

وی اظهار داشت: همچنین نیروهای بسیج در شهرستان ها ی تابعه استان همدان مکلف به ترغیب و تشویق افراد با ابهام زدایی در زمینه تزریق واکسن کرونا و ضرورت این کار شده اند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: همچنین در مناطق روستایی عده ای دسترسی لازم به سامانه را ندارند و تعدادی نیز برای تزریق واکسن دچار شک و تردید بودند که در این مناطق هم نیروهای بسیج حضوری فعال دارند.

سردار فرجی گفت: پیشتر ۳۰ درصد از جمعیت روستایی  استان همدان جامعه هدف واکسیناسیون بودند که این عدد هم اینک به بیش از ۵۰ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: چندین مرکز تجمیعی در مرکز استان همدان و شهرستان های تابعه اقدام به واکسیناسیون مراجعه کنندگان می کنند که به عنوان مثال در شهر همدان ۲۰ تیم اقدام به واکسیناسیون افراد می کنند.

بیش از ۲۵۰ هزار دوز واکسن کرونا تاکنون در استان همدان تزریق شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha