هلال‌احمر در واردات واکسن عملکرد خوبی داشته است

تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش هلال‌احمر در واردات واکسن گفت: این جمعیت تا امروز عملکردی خوبی در زمینه واردات واکسن داشته است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، حسینعلی شهریاری در خصوص واردات واکسن به کشور که توسط جمعیت هلال‌احمر انجام می‌شود افزود: همین تعداد واکسنی که به کشور آمده را جمعیت هلال‌احمر وارد کرده و به نظر می‌آید کشورها قرار نیست به جمهوری اسلامی ایران واکسن بدهند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش هلال‌احمر و رایزنی‌های بین‌المللی این جمعیت برای واردات واکسن به کشور گفت: در حال حاضر هلال‌احمر، با همکاری صلیب سرخ امکان واردات واکسن را برای کشور فراهم می‌کند و ما امیدواریم که بیشتر از این بتوانند واکسن وارد کشور کنند.

این نماینده مجلس در ادامه با انتقاد از برخی کارشکنی‌ها برای واردات واکسن به کشور گفت: در برخی از اخبار شنیده‌ام که جمعیت هلال‌احمر توانایی واردات ۳۰ میلیون واکسن را به کشور دارد اما با مشکلات و سنگ‌اندازی‌های روبرو است، مجلس انتظار دارد به‌ صورت شفاف این سنگ‌اندازی‌ها گفته شود تا هرچه سریع‌تر جلوی آن گرفته شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha