سیل شبانگاهی دو دهنه پل موقت را در سوادکوه شمالی تخریب کرد

ساری – ایرنا – فرماندار سوادکوه شمالی گفت که بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب یکشنبه شب باعث بالا آمدن آب رودخانه و تخریب پل موقت روستای درزیکلا و منگل در این شهرستان شده است.

سید محمد انصارالحسینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه پل تخریب شده راه دسترسی روستاییان بود ، افزود: پل روستای درزیکلا سال گذشته هم به دلیل سیلاب تخریب و برای دسترسی مردم به صورت موقت به صورت آبنما تکمیل شده بود.

وی با اعلام اینکه با هر سیلاب در منطقه پل های موقت تخریب می شود ، گفت : از محل اعتبارات حوادثی و با همت بسیج سازندگی در حال ساخت پل اصلی در روستای درزیکلا هستیم.

فرماندار سوادکوه شمالی از قطع راه دسترسی روستای امام کلا به درزی کلا به دلیل سیلاب خبر داد و گفت که سیلاب شب گذشته پل موقت منگل را هم تخریب کرده است.

وی افزود که این پل برای دسترسی ۱۳ روستا به شهر بود و در کنار آن از سال ۹۸ احداث پل جدید منگل آغاز شد که در حال تکمیل شدن است.

انصارالحسینی با اشاره به اینکه سیلاب شب گذشته منجر به تخریب و آبگرفتگی اکثر معابر روستایی شده است، گفت: سیلاب همچنین به تمامی  سردهنه کشاورزی و زراعی در منطقه لفور خسارت وارد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha