۳۳ میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های عمرانی گیلانغرب اختصاص یافت

قصرشیرین - ایرنا - سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت: امسال ۳۳ میلیارد تومان اعتبار برای اجرا و تکمیل ۵۱ طرح عمرانی در این شهرستان اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حشمت رضایی روز دوشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی گیلانغرب که با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان و مدیران شهرستانی برگزار شد، افزود: این اعتبار از محل اعتبارات استانی، ۳ درصد حاصل از صادرات نفت و گاز و متوازن اختصاص یافته است.

 وی اظهار کرد: اختصاص اعتبارات امسال نسبت به سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی دارد ولی با این وجود به لحاظ محدودیت منابع، مدیران دستگاه‌های اجرایی در بازه زمانی مناسب نسبت به مبادله موافقت نامه ها اقدام کنند.

سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت: با توجه به رویکرد دولت منتخب بر کار جهادی و میدانی همه دستگاه ها موظف به پیگیری مصوبه ها هستند تا کار اجرا با وقفه مواجه نشود.

رضایی از مدیران کل اجرایی استان نیز خواست تا براساس مصوبه های کمیته برنامه ریزی در توزیع  اعتبارات بین شهرستان ها جانب عدالت را مد نظر داشته باشند.

او از مهم ترین پروژه‌های عمرانی  از محل هزینه اعتبارات سال‌جاری را تعمیر، تجهیز و نگهداری و احداث مجتمع‌های آب شهری و روستایی، مراکز بهداشتی و درمانی، فضاهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی، راه ها، عمران شهری و روستایی، احداث و توسعه و بهینه سازی برق روستایی، شهرک صنعتی، تکمیل زیرساخت های پایانه مرزی سومار اعلام کرد.

گیلانغرب در غرب کرملانشاه بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha