قهرمانان و نام آوران ورزش استان مرکزی تجلیل می‌شوند

اراک - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: قهرمانان و نام‌آوران ورزش این استان روز پنجشنبه ۱۴ مردادماه جاری در آیینی با حضور مقامات استانی و شهرستانی در اراک تجلیل می‌شوند.

«عابد حقدادی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: آئین تجلیل از قهرمانان و نام‌آوران استان مرکزی با جمعیت محدود و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در این آئین از ۵۶ قهرمان بین المللی آسیایی و جهانی و همچنین ۷۰ قهرمان المپیاد استعدادهای برتر کشور در دو بخش زنان و مردان ورزشکار سال ۹۹ تقدیر می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی شرایط ورزش استان را پویا و با نشاط عنوان کرد و گفت: سرانه ورزشی استان تا پیش از سال ۹۴ کمتر از ۸۶ سانتیمتر بود که این مهم اکنون با یک متر رسیده است.
حقدادی بیان کرد: ۱۰ طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال در نقاط مختلف این استان شامل تالار مسابقات یک‌هزار نفری محلات به‌عنوان چهارمین تالار استان مرکزی، پیست تارتان شهدای پنجم مرداد اراک، سالن‌های چند منظوره خمین و شهر مامونیه، زمین‌ فجر ساوه، سالن چند منظور شهید کفاش‌زاده ساوه، زمین‌های چمن روستاهای چرمک ساوه، چهره‌قان کمیجان و گل زرد شازند تکمیل و تا چند روز آینده بهره‌برداری می‌شود.
استان مرکزی با ۱۲ شهرستان و یک میلیون و ۴۱۴ نفر جمعیت در قلب ایران قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha