گرایی: مقابل فرنگی‌کار کروات نباید اشتباه می‌کردم

توکیو - ایرنا - «محمدعلی گرایی» نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم کشورمان پس از راهیابی به نیمه‌نهایی این وزن در المپیک توکیو گفت: کشتی هست و سلیقه داور تاثیر دارد اما من هم با اشتباهی که کردم، دو بارانداز از حریف کروات خوردم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، «محمدعلی گرایی» بعد از پیروزی دلچسب مقابل حریف اهل کرواسی اظهار داشت: کشتی هست و سلیقه داور تاثیر دارد اما من هم با اشتباهی که کردم، دو بارانداز خوردم.

او در پاسخ به این سوال که چطور در ثانیه‌های پایانی توانست کشتی را به نفع خودش تمام کند، گفت: یک فن من درآوردی زدم ( با خنده). اسم این فن سنجاب پرنده است و تنها چاره‌ای که برای برد داشتم، همین فن بود.» 

گرایی درباره ادامه مسیرش گفت:«دوست ندارم ببازم. برایم دعا کنید.»

«محمدعلی گرایی» دارنده ۲ مدال برنز جهان در وزن ۷۷ کیلوگرم در دیدار نخست به مصاف «پنا فلورس» از کوبا رفت و حریف خود را ۷ بر ۳ شکست داد.

وی در مرحله بعد و در مبارزه‌ای حساس و نفس‌گیر به مصاف بوزو استارچویچ دارنده مدال برنز اروپا از کرواسی با نتیجه ۵ بر ۵ به پیروزی رسید و به نیمه نهایی رفت.

گرایی در مرحله نیمه نهایی و برای راهیابی به فینال تاماس لورینچ از مجارستان (دارنده نقره المپیک لندن/ یک طلا، ۲ نقره و یک برنز جهان/ برنز بازی‌های اروپایی/ ۴ طلا، یک نقره و ۳ برنز قهرمانی اروپا) را پیش رو دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha