آمادگی نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی ناجا برای برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری در ۱۲ و ۱۴ مردادماه خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه دومین گردهمایی فرماندهان، روسا و معاونان ناجا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، از آمادگی نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور دولت سیزدهم در روز ۱۲ و ۱۴ مرداد خبر داد و گفت: نیروی انتظامی با به کارگیری تمامی ظرفیت ها و امکانات برای برگزاری این مراسم مهم با آمادگی کامل پای کار است و حضور پررنگی خواهد داشت.

وی ادامه داد: در این رابطه تمامی هماهنگی های لازم برای برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور دولت سیزدهم آیت الله "سیدابراهیم رئیسی" انجام شده است.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه خاطر نشان کرد: در این رابطه تاکنون هیچ گونه مشکل امنیتی گزارش نشده است و نیروی انتظامی نیز همچون سنوات گذشته و حضور موثر در تمامی صحنه ها، برای برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور دولت سیزدهم با آمادگی کامل پای کار خواهد بود.

آمادگی ناجا برای برقراری نظم و امنیت در ماه محرم

سردار اشتری در ادامه به برگزاری مراسم ماه محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اشاره کرد و گفت: اگر امسال و به لطف پروردگار زیارت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) امسال نصیبمان شد نیروی انتظامی با تمامی امکانات آماده برگزاری تمامی مراسم ماه محرم در نظم و امنیت کامل است، همچنین این نیرو برای برگزاری باشکوه مراسم ماه محرم با تمامی هیئت های مذهبی همکاری های لازم را خواهد داشت.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha