تصادف اتوبوس اصفهان - تهران با تریلی ۲۴ مصدوم داشت
عکس تزیینی است

کاشان - رییس مرکز اورژانس کاشان گفت: برخورد اتوبوس اصفهان - تهران با تریلی در کیلومتر هفت آزادراه کاشان - قم، ورودی راوند و بعد از مجتمع بین‌راهی روناک ۲۴ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش ایرنا، حسن ریاحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این حادثه صبح امروز رخ داد و چهار آمبولانس به محل اعزام شد.

وی ادامه داد: در این تصادف راننده و ۲۳ مسافر اتوبوس مصدوم شدند که بر ۲ نفر درمان سرپایی صورت گرفت و ۲۲ مصدوم هم به بیمارستان شهید بهشتی کاشان انتقال یافتند که وضعیت یک نفر بدحال و ۲۱ نفر به نسبت خوشحال گزارش شده است.

وی خاطر نشان کرد: این حادثه فوتی نداشت.

همچنین روابط عمومی جمعیت هلال احمر کاشان اعلام کرد: حوالی ساعت پنج صبح امروز (دوشنبه) حادثه واژگونی اتوبوس اعلام شد و به سرعت ۲ خودروی عملیاتی این پایگاه در قالب تیم های امداد و نجات از پایگاه شهدای امدادگر عوارضی باغ فین به کیلومتر هفت آزادراه کاشان قم اعزام شدند.

در این حادثه رهاسازی یک مصدوم توسط تیم های امداد و نجات هلال احمر و آتش نشانی با استفاده از اقدام‌های فنی و ست هیدرولیک انجام شد.

۱۸ مصدوم توسط اورژانس ۱۱۵ و چهار مصدوم دیگر نیز توسط جمعیت هلال احمر به مرکز درمانی منتقل شدند.

ماموران جمعیت هلال احمر تثبیت صحنه و نوردهی محیط حادثه را نیز برعهده داشت.

طول آزادراه کاشان - قم ۱۰۴ کیلومتر است.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله حدود ۲۰۰ شمال اصفهان، دارای ۲ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای جمعیت هلال احمر است.

۲۳ پایگاه امداد و نجات نیز شامل ۱۳ پایگاه شهری و ۱۰ پایگاه جاده‌ای در منطقه کاشان با ۴۵ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و نزدیک به ۱۹۰ نفر نیروی عملیاتی و ستادی در اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مردم منطقه خدمات ارایه می‌دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha