کشتی بر مدار پیروزی/ ساروی هم به نیمه‌نهایی راه یافت

توکیو - ایرنا - «محمدهادی ساروی» در مرحله یک چهارم نهایی وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی در بازی‌های المپیک توکیو با پیروزی مقابل «کایریل میلوف» بلغارستانی به نیمه‌نهایی رفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، پیکارهای کشتی فرنگی بازی‌های المپیک در ۲ وزن دوم امروز (دوشنبه) از ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران در سالن ماکوهاری مسه توکیو آغاز شد و روز سه‌شنبه به پایان می‌رسد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی (دارنده طلای قهرمانی آسیاو برنز امیدهای جهان در دور نخست آدم بودجلمین از الجزایر را ۹ بر صفر شکست داد. ساروی در مرحله بعد «کایریل میلوف» از بلغارستان (دارنده نقره جهان/ نقره اروپا/ نقره المپیک جوانان ۲۰۱۴)  را با نتیجه ۶ بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

ساروی در مرحله باید به مصاف آرتور الکسانیان از ارمنستان (دارنده طلا و برنز المپیک/ ۳ طلا و ۲ نقره جهان) برود.

به این ترتیب تا ساعاتی دیگر و در مبارزه‌های نیمه نهایی وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی با آرتور آلکسانیان روبرو می‌شود. موسی اولویف دارنده ۲ طلا و یک نقره قهرمانی جهان از روسیه با تادیوز میچالیک دارنده مدال برنز اروپا از لهستان مصاف خواهد داد.

محمدعلی گرایی نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه نهایی و برای راهیابی به فینال تاماس لورینچ از مجارستان (دارنده نقره المپیک لندن/ یک طلا، ۲ نقره و یک برنز جهان/ برنز بازی‌های اروپایی/ ۴ طلا، یک نقره و ۳ برنز قهرمانی اروپا) را پیش رو دارد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha