واکسن کرونا برای سه هزار و ۷۰۰ معلم بروجردی تزریق می‌شود

بروجرد - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: در راستای ارتقای سطح سلامت معلمان در برابر ویروس کرونا برای سه هزارو ۷۰۰ معلم این شهرستان واکسن تزریق می‌شود.

محمد مهرافزون روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: واکسیناسیون فرهنگیان این شهرستان‌ با همکاری شبکه بهداشت و درمان بروجرد در دبیرستان امام خمینی (ره) انجام می‌شود.

مهر افزون اظهار داشت: امید است با انجام بهینه واکسیناسیون و تامین سلامت معلمان و فرهنگیان بتوان سال تحصیلی آینده به صورت حضوری برگزار شود.

وی بیان کرد: در اجرای  واکسیناسیون فرهنگیان شاغل همه مدیران مدارس، معاونان، معلمان، نیروهای خدماتی، مربیان پیش دبستانی، مربیان مدارس غیر انتفاعی و آموزشگاه‌های علمی آزاد، رانندگان سرویس و همه اشخاصی که به هر نحو ممکن با دانش آموزان در ارتباط هستند طبق زمان بندی اعلام شده، واکسینه خواهند شد.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد با اشاره به  اهمیت تسریع در واکسیناسیون در کشور بخصوص فرهنگیان گفت: برای معلمان و فرهنگیان گروه سنی تعریف نشده و همه آنها واکسن دریافت می کنند تا برای سال تحصیلی آینده آماده شوند .

مهرافزون گفت: امیدواریم با واکسینه شدن همه معلمان و تمهیدات خوب پیش بینی شده دانش آموزان بعد از ماه ها بتوانند دوباره تحصیل حضوری را تجربه کنند و از شرایط روحی و روانی ایجاد شده رها شوند.

وی ادامه داد: برنامه اجرای طرح واکسیناسیون همکاران فرهنگی بروجرد براساس سنوات خدمتی  اجرامی گردد که جدول زمانبتدی آن از طریق بخشنامه، روابط عمومی اداره ،پیام رسان های داخلی وابسته به آموزش وپرورش بروجرد و مدارس به همکاران اطلاع داده شده است.

شهرستان بروجرد دارای ۶۵ هزار دانش آموز است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha