پیکر سرباز شهید "مختوم‌نژاد" در ستاد فاتب تشییع شد

تهران- ایرنا- آیین تشییع سرباز وظیفه شهید "عبدالحبار مختوم‌نژاد" صبح امروز (دوشنبه) با حضور خانواده شهید، سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا، سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و جمعی از همکاران شهید در ستاد فرماندهی پلیس تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش ایرنا، این سرباز شهید متولد سال ۱۳۸۰، مجرد و اهل و ساکن شهر گنبد استان گلستان بود که عصر روز شنبه در یکی از عملیات‌های پلیس پایتخت با متهمی که قصد متواری شدن داشت، درگیر و بر اثر ضربات چاقو در قلب به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

رئیس پلیس پایتخت در واکنش به شهادت این سرباز وظیفه، تاکید کرد: نیروی انتظامی تا پای جان، پای امنیت مردم ایستاده است و در این مسیر همواره شهیدانی را تقدیم تامین امنیت و آرامش مردم می‌کند.

پیکر سرباز شهید "مختوم‌نژاد" در ستاد فاتب تهران تشییع شد

سردار "حسین رحیمی" روز گذشته نیز از دستگیری عامل شهادت سرباز وظیفه مختوم‌نژاد در کمتر از ۱۰ ساعت خبر داد.

وی با اشاره به اینکه این سرباز وظیفه جمعی کلانتری ۱۱۰ پلیس پیشگیری پایتخت بود، افزود: عامل شهادت این مامور وظیفه‌شناس که دارای چندین فقره سابقه محکومیت است، ناجوانمردانه با ضربات متعدد چاقو مامور عزیز ناجا را شهید و از محل متواری می‌شود.

سردار رحیمی اضافه کرد: پیگیری‌های صورت گرفته این فرد جانی در کمتر از ۱۰ ساعت در خارج از محدوده تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد.

پیکر سرباز شهید "مختوم‌نژاد" در ستاد فاتب تهران تشییع شد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha