بازرس‌کل یزد: مانع‌زدایی ها به روند جهش تولید کمک می کند

یزد- ایرنا- بازرس‌کل استان یزد گفت: مانع‌زدایی ها و رسیدگی به مسایل قانونی و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی به جهش تولید و اشتغال مولد و پایدار در جامعه کمک می کند .

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام اکبر طالبی چاهوکی یکشنبه‌شب در نشستی با فرماندار و تعدادی از صاحبان واحد های تولیدی شهرستان مهریز به نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم  رهبری اشاره کرد و افزود: برای تحقق جهش تولید باید همه با همکاری مردم بیش از گذشته در راستای حل نیازهای واحدهای تولیدی اقدام کنند.

وی ادامه داد: حمایت از تولید، سرمایه‌گذاری، رفع موانع و تحقق آنها از محورهای اصلی کارکرد سازمان بازرسی کل کشور است و در این خصوص تاکنون با همت و همکاری مسوولان و همراهی صاحبان صنایع و فعالان عرصه اقتصادی اقدامات خوبی هم در استان یزد صورت گرفت و این روند به دلیل اهمیت موضوع همچنان ادامه دارد.

این مسوول به اهمیت آشنایی به مقررات و عمل به آن برای پیشگیری از مشکلات اشاره کرد و یادآور شد: رعایت دقیق مقررات در بخش‌های مختلف نقش اصلی در تحقق برنامه‌ها و پیشگیری از هرنوع تخلف دارد و همه باید همواره قانون را ملاک عمل قرار دهند.

طالبی چاهوکی به اهمیت تولید و اشتغال در استان یزد اشاره کرد و گفت: برای تحقق این مهم باید مسوولان زمینه فعالیت و جلب مشارکت هرچه بیشتر بخش‌خصوصی و سرمایه‌گذاران را برای فعالیت‌های اقتصادی در چارچوب مقررات فراهم کنند که از جمله نیازهای مبرم در شرایط کنونی است .

همچنین رضا زارع زاده مهریزی فرماندار مهریز گزارشی از فعالیت‌های مختلف تولیدی و اقتصادی و پیگیری تحقق شعار سال ارایه کرد و از همکاری و تلاش مسوولان بازرسی استان در حل مسایل و مطالبات صاحبان صنایع و فعالان تولیدی و اقتصادی منطقه قدردانی کرد.

بازرس کل استان یزد در سفر یک روزه به شهرستان مهریز از کارخانه سیمان، مجتمع کشتارگاهی معین دام و کارخانه لوله یزد پلی‌اتیلن بازدید کرد.

در شهرستان مهریز شهرک‌های صنعتی شهید چمران، سایت ۱۹۶ هکتاری، یزدمهر، هرفته، شهرک سنگ، شهرک سریشم و ناحیه صنعتی بهادران با چهار هزار نفر اشتغال فعال است.

مرکز شهرستان مهریز با ۵۵ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد و شامل یک شهر و یک بخش مرکزی با پنج دهستان و ۴۶۷ آبادی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha