فوق العاده ویژه معلمان اصلاح و با حقوق مردادماه پرداخت می شود

تهران-ایرنا-رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام «فوق العاده ویژه معلمان» اصلاح و در سقف مصوب از ابتدای سال جاری محاسبه و با حقوق مردادماه پرداخت خواهدشد.

به گزارش شب یکشنبه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ناصر سلیمانزاده افزود: با موافقت سازمان برنامه و بودجه کشور، احکام «فوق العاده ویژه معلمان» در سقف تعیین شده در مصوبات مذکور، اصلاح و مابه التفاوت آن از ابتدای سال جاری محاسبه و با حقوق مردادماه، پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: پیش از این فوق العاده ویژه معلمان تحت عنوان «رتبه بندی» پرداخت می شد و از این پس براساس «سنوات خدمت» پرداخت خواهد شد.

وی علت تأخیر در اجرای این مصوبه را مغایرت های قانونی موجود در مجوز صادره از سوی سازمان برنامه و بودجه دانست و خاطرنشان کرد:  با پیگیری های مجدانه ای که برای رفع موانع اجرایی این مصوبه در چند روز اخیر از سوی وزیر محترم  صورت گرفت،  خوشبختانه مغایرت ها مرتفع و پیگیری ها به نتیجه مطلوب رسید.  

به گزارش ایرنا،  علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش نهم مرداد ماه  از پیگیری جدی برای حل مغایرت‌های قانونی اجرای «فوق العاده ویژه معلمان»، خبر داد.

وی  افزود: با توجه به مغایرت های قانونی موجود در اجرای مجوز صادره از سوی سازمان برنامه و بودجه، درخصوص اعمال «فوق العاده ویژه معلمان»، پیگیری های مجدانه ای برای رفع موانع اجرایی این مصوبه از سوی وزیر آموزش و پرورش در حال انجام است.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha