۱۰ مرداد ۱۴۰۰، ۱۹:۵۹
کد خبر: 84423205
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

سکوی سابق انتقال زباله ساری پاکسازی شد

۱۰ مرداد ۱۴۰۰، ۱۹:۵۹
کد خبر: 84423205
سکوی سابق انتقال زباله ساری پاکسازی شد

ساری – ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری ساری گفت: سکوی سابق انتقال زباله شهرداری ساری که در ورودی این شهر و ابتدای کمربندی جنوبی قرار دارد امروز به طور کامل تخلیه شد و بوی نامطبوعی که در ورودی شهر احساس می‌شد از بین رفت.

علیرضا حمیدی عصر یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طی روزهای اخیر دپو شدن و انتقال نیافتن زباله‌های شهر ساری در سکوی انتقال زباله به دلیل انتشار بوی بد در ورودی شهر انتقادهای شهروندان را به دنبال داشت که با پیگیری‌های انجام شده خوشبختانه امروز این سکوی قدیمی به طور کامل تخلیه و پاکسازی و ضدعفونی شد.

وی افزود: زباله‌ها از دوران پیمانکار قبلی در آن مکان دپو شده بود که توسط مجموعه شهرداری ساری جمع‌آوری و محل مذکور به طور کامل مورد شست‌وشو قرار گرفت.

معاون خدمات شهری شهرداری ساری تصریح کرد: سکوی قدیمی انتقال زباله شهر ساری که متعلق به پیمانکار است تا چند روز دیگر از چرخه مدیریت پسماند و زباله شهرداری ساری خارج می‌شود و این فعالیت در سکوی جدید که توسط شهرداری در حال ساخت است انجام خواهد شد.

حمیدی اظهار کرد: پس از دستور شهردار ساری مبنی بر اقدام برای ساخت سکوی جدید انتقال زباله و مستقل شدن شهرداری در مالکیت این زیرساخت، کار ساخت سکوی انتقال جدید از اواخر خرداد آغاز شد که روزهای پایانی عملیات اجرایی این سکو رسیده‌ایم و تا چند روز آینده نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسئول خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از سکوی جدید انتقال زباله صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌های ماهانه شهرداری بابت پرداخت به پیمانکار زباله انجام خواهد شد که در شرایط مالی کنونی شهرداری ساری نقش مهمی برای کمک به توسعه خدمات شهری و اجرای برنامه‌های عمرانی دارد.

سکوی انتقال زباله‌ای که اکنون زباله‌های شهر ساری از آن منتقل می‌شود زمانی متعلق به شهرداری ساری بود که بنا به برخی دلایل مالی طی سال‌های اخیر و در دوره‌های گذشته مدیریت شهری به پیمانکار کنونی واگذار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha