۲نفر در تصادف خودروهای حامل سوخت در جاده میناب کشته شدند

بندرعباس-ایرنا- جانشین فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: برخورد یکدستگاه سواری تیبای حامل سوخت با تانکر سوخت در جاده بندرعباس میناب جان دو سرنشین سواری را گرفت.

سرهنگ اسماعیل تنها عصریکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:ساعت ۱۵ امروز حوالی پمپ بنزین چاه فعله در محور بندرعباس میناب برخورد سواری تیبا حامل قاچاق سوخت با تریلی حامل گازوییل منجر به فوت ۲ سرنشین سواری شد.
وی ادامه داد:  علت حادثه در دست بررسی است.

جانشین فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان تصریح کرد: پلیس راه بارها مخاطرات حمل سوخت با خودروهای سواری و تردد غیر ایمن تریلی های حامل سوخت را هشدار داده بود چرا که هر دو تا سه هفته یک حادثه مربوط به این نوع ترددها را شاهد هستیم.

سرهنگ تنها تاکید کرد: خطرات این نوع سوانح فقط متوجه ۲خودرو نیست و با توجه به وقوع آتش سوزی برای سایر ترددها نیز بسیار خطر آفرین و مرگبار است.

 ۱۰ تیرماه سالجاری هم براثر تصادف سمند گازوییل با ۲دستگاه تانکر حامل گاز در جاده بندرعباس به میناب، راننده خودرو سواری در آتش سوخت.

 این حادثه ساعت ۵:۲۰بامداد روز پنجشنبه و در مجاورت روستای چاه فعله بندرعباس رخ داد که منجر به بسته شدن جاده شد.
حمل گازوییل به عنوان سوخت قاچاق با انواع خودروهای سواری و وانت و همچنین تردد شبانه تانکرهای حامل گاز یا انواع دیگر سوخت ، موارد متعدد تصادف در جاده های هرمزگان را رقم می زند.
رفت وآمد شبانه تانکرهای مجاز حمل سوخت نیز به دلیل خطرساز بودن ،از نظر مقررات ترافیکی وپلیس راهی ممنوع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha