امام جمعه خلخال: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه این منطقه است

اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: نیروی انسانی متعهد ، با دانش و آگاه به مسائل مذهبی ، فرهنگی و اجتماعی بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه معنوی این شهرستان است که باید در حفظ این سرمایه‌ها بسیار دقت شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، حجت‌الاسلام کریم اسدی در آیین معارفه فرماندار جدید خلخال افزود: یکی از علل توسعه نیافتگی خلخال و دوری این شهرستان از توسعه وجود اختلاف بین مسئولان وقت در سال‌های دور بوده است.

وی اظهارکرد: سیاسی‌کاری‌ها و جناح بازی‌ها غیرمنطقی موجب مهاجرت بسیاری از سرمایه‌های انسانی ارزشمند این منطقه به سایر مناطق کشور و محروم ماندن خلخال از ظرفیت وجود این گونه سرمایه‌های معنوی غیرقابل جایگزین شده است.

امام جمعه خلخال با تقدیر از توجه خاص استاندار اردبیل به منطقه خلخال گفت: مردم ولایی ، متدین ، انقلابی ، بافرهنگ و دارای غنای مذهبی خلخال لایق خدمات بیش از این هستند و انتظار می‌رود از سرمایه‌های ارزشمند منطقه بدرستی استفاده شود.

وی مدیریت را امانتی از جانب خداوند به مسئولان دانست و افزود: توفیق بهره‌مندی از الطاف خدواند زمانی شامل حال مدیران می‌شود که در زمان و وقت مناسب بتوانند بهترین خدمات را به بندگان خدا ارائه کنند.

مراسم مسعود یگانه ، سرپرست جدید فرمانداری خلخال نیز در این آیین با اشاره به فاصله برخی از شاخص‌های توسعه این شهرستان با سایر مناطق استان اردبیل گفت: زیرساخت‌های منطقه متناسب با نیاز مردم نیست و برای کاهش فاصله شاخص‌های توسعه منطقه باید تلاش شود.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha