ارسال حدود ۵ هزار اثر به هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از ارسال ۴۸۹۹ اثر به دبیرخانه مرکزی هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری خبر داد و گفت: ۲۰۰ نفر از سوی هیئت داوران به‌ عنوان برگزیدگان این رویداد انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام غلامرضا عادل روز یکشنبه در اختتامیه «هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری» در ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف با بیان اینکه هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری از اوایل مهر  سال ۱۳۹۹ در هشت بخش و ۲۷ رشته آغاز شد، اظهار کرد: در این دوره از جشنواره، دبیرخانه مرکزی کار هماهنگی را با دبیرخانه‌های استانی انجام می‌داد و صاحبنظران به‌عنوان هیئت داوران هر بخش انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره تا عید سعید فطر بود، یادآور شد: ۴ هزار و ۸۹۹ اثر به دبیرخانه مرکزی هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری ارسال شد که ۲۰۰ نفر به‌عنوان برگزیدگان این جشنواره انتخاب شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه این سازمان برای ترویج سنت حسنه وقف فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهد و یکی از این فعالیت‌ها استفاده از ظرفیت هنر است، افزود: هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری با نهایت دقت در هزینه‌ها و کمترین هزینه اجرایی برگزار شده است.

عادل با بیان اینکه به‌دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، امکان حضور همه برگزیدگان جشنواره مقدور نبود، گفت:از تمامی شرکت‌کنندگان در جشنواره تشکر می‌کنم که آثار هنری و فاخری را خلق کردند و این آثار به‌عنوان باقیات و صالحات این عزیزان خواهد بود.

وی با تشکر از هیئت داوران، دبیرخانه‌های استانی و دبیرخانه مرکزی هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری، خاطرنشان کرد: در اینجا باید از حمایت، راهبری و راهنمایی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه نیز تشکر ویژه‌ای داشته باشم.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha