لزوم اجرای دورکاری کارمندان براساس رنگ بندی کرونایی در خوزستان

اهواز - ایرنا - مدیرکل مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری خوزستان گفت: دورکاری کارمندان ادارات با توجه به ورود خوزستان به پیک جدید کرونا و وضعیت شهرستان‌های قرمز ، نارنجی و زرد کرونایی باید اجرایی شود.

رسول امیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بر اساس ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور حضور کارمندان در محل کار در شهرستان‌های قرمز یک سوم، نارنجی ۵۰ درصد و در شهرستان‌های زرد  کرونایی با حضور ۲ سوم کارمندان انجام شود.

وی افزود: با توجه به مصوبات ستاد استانی مدیریت کرونا، تمامی دستگاهای اجرایی موظف به انجام دورکاری هستند و در این خصوص  بازرسان ویژه ستاد استانی مدیریت کرونا از تمامی دستگاه‌های  اجرایی ، شرکت‌های دولتی و خصوصی دیدن می‌کنند.

امیری ادامه داد: در صورت اجرا نشدن مصوبات توسط دستگاه‌های اجرایی مطابق با بخشنامه ۲۹۰۸۲۳مورخ ۹۹/۶/۵ سازمان اداری و استخدامی کشور اعمال مجازات به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی در مرتبه نخست اخطار، در مرتبه دوم توبیخ کتبی درج در پرونده، در مرحله آخر انفصال از خدمت و معرفی به مراجع قضایی خواهد بود.

تاکنون بیش از ۷۰۰ هزار دز واکسن در خوزستان تزریق شده که شامل تزریق ۵۷۰ هزار واکسن در دز اول و بیش از ۱۳۰ هزار دز دوم است.

اکنون ۹ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۹ شهرستان نارنجی و ۹ شهرستان زرد کرونایی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha