کرونا جان ۱۱ نفر دیگر را در استان همدان گرفت

همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت ۱۱ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۶۳ مورد رسیده است.

دکتر «محمد طاهری» روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با شناسایی ۳۲۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۰ هزار و ۱۴۳ و بیماران سرپایی مثبت به ۵۱ هزار و ۶۶۲ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۹۴۴ مورد بود که ۱۵۶ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان افزود: ۱۳ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی  استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۴۵ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۹۳۳، بهار یک هزار و ۶۶، تویسرکان یک هزار و ۱۰۰، رزن ۸۳۶، درگزین ۲۹۸، فامنین ۳۳۳ و کبودراهنگ یک هزار و ۱۰۳ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۷۷۱ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۴۸۳ نفر در نهاوند و هفت هزار و ۷۴۶ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

به گفته استاندار همدان هم اینک ۹ شهرستان این استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند و تنها شهرستان فامنین در وضعیت زرد کرونایی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha