علیرضا زاکانی برای تصدی پست شهردار تهران، برنامه ارائه کرد

تهران- ایرنا- سخنگوی منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: «علیرضا زاکانی» به عنوان یکی از گزینه‌های تصدی پست شهرداری پایتخت، برنامه خود را به منتخبان شورای ششم ارایه کرد.

به گزارش ایرنا، «مهدی اقراریان» روز یکشنبه با اعلام مطلب فوق در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نشست مشترک اعضای منتخب شورای شهر تهران با هشت نفر از نامزدهای تصدی شهرداری پایتخت برگزار شد.

وی افزود: در این نشست زاکانی ضمن پاسخ به سوالات اعضای منتخب شورای شهر تهران برنامه‌های خود را جهت مدیریت این کلانشهر برای یک دور چهار ساله ارائه کرد.

اقراریان با بیان اینکه زاکانی با شعار "کلانشهر تهران، الگوی جهان اسلام" برنامه های خود را تقدیم شورا کرده است، عنوان کرد: وی در برنامه خود به رویکردهای مدیریتی همچون، فساد ستیزی ‌و عدالت مداری پرداخته و برنامه خود را در هفت محور تخصصی ارائه کرده است.

عضو منتخب شورای ششم، افزود: دریافت تمام و کمال سهم شهرداری از محل مالیات بر ارزش افزوده و رایزنی با دولت برای جذب فاینانس مترو از جمله برنامه‌های وی بود.

به گزارش ایرنا، شورای ششم شهر تهران از ۱۶ مرداد بطور رسمی کار خود را آغاز می کند و در نخستین کار پس از ادای سوگند، باید شهردار آینده تهران را انتخاب و معرفی کند.

علیرضا زاکانی سال ۱۳۴۴ در شهرری متولد است.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، نماینده قم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران از جمله سمت های علیرضا زاکانی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha