سه طرح شرکت گاز استان سمنان با بیش از ۱۱۵ میلیارد ریال افتتاح شد

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت: سه طرح گازرسانی، آموزش تخصصی و نیروگاه خورشیدی این شرکت با اعتباری افزون بر ۱۱۵ میلیارد ریال بهره‌برداری شد.

به گزارش ایرنا، علیرضا اعوانی روز یکشنبه در آیین بهره‌برداری از طرح های شرکت گاز استان سمنان به صورت ویدئوکنفرانسی در سالن کوثر استانداری افزود: سه طرح مهم و تاثیرگذار حوزه گازرسانی استان سمنان در شهرستان سمنان افتتاح بود.

وی بیان کرد: اولین طرح گازرسانی به ‌پایگاه پدافند هوایی سمنان است که از وظایف ذاتی این شرکت بود و با انجام آن ۵ هزار نفر جمعیت ساکن در این پایگاه از نعمت گازطبیعی برخوردار شدند.

اعوانی گفت: این طرح با اعتباری به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال در مدت یکسال آغاز و بهره برداری شد که ۲۵ میلیارد ریال از این اعتبار توسط پایگاه تامین شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خاطرنشان کرد: طرح های نیروگاه خورشیدی گاز استان و مرکز آموزش تخصصی بخش گاز مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان در حوزه مسئولیت های اجتماعی این شرکت است.

وی اضافه کرد: طرح احداث نیروگاه خورشیدی گاز استان سمنان با اعتباری بالغ ۱۵ ‌میلیارد ریال در مدت ۶ ماه اجرایی شد و امروز به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان تاکید کرد: طرح احداث و تجهیز مرکز آموزش تخصصی بخش گاز مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان، اقدامی در راستای آموزش نیروهای ماهر و متخصص و آماده به کار در حوزه فعالیت های شرکت گاز استان است.

سرهنگ داریوش نوروزی، فرمانده پایگاه پدافند هوایی سمنان نیز در این آیین گفت: گازرسانی به این مرکز صرفه جویی در مصرف سوخت به میزان سالیانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر و کاهش بار مصرف برق را به همراه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha