«روزگار جوانی۳» داستان مستقلی دارد/ بازیگران نسل جدید پرانگیزه‌ترند

تهران- ایرنا- سعید زارعی که در سریال «روزگار جوانی۳» نقش یک دانشجوی اصفهانی را بازی می‌کند، گفت: فصل سوم این سریال داستان فصل دوم را ادامه نمی‌دهد و ماجراهای مستقلی دارد.

سعید زارعی بازیگر سریال‌های زندگی زیباست و روزگار جوانی۳ در گفتگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: سریال روزگار جوانی۳ ربطی به فصل یک و دو ندارد. پنج نفر دانشجوی جدید وارد یک خانه می شوند و هر بار اتفاقاتی می‌افتد. برخی تصور می‌کنند این پنج نفر فرزندان آن دانشجویان فصل یک هستند که این طور نیست.

بار کمدی بر دوش من است

وی که در سریال زندگی زیباست نقش یک جوان عاشق را بازی می‌کند افزود: نقشم در سریال روزگار جوانی۲ متفاوت است و در این سریال بار کمدی بر دوش من است. تا حالا کمدی بازی نکرده‌ام و این نقش برایم خیلی هیجان انگیز است. من نقش یک جوان اصفهانی را دارم که با لهجه صحبت می کند.

زارعی درباره برداشت خودش از نقش «سعید» در سریال روزگار جوانی گفت: من نقش پسری عاشق‌پیشه را بازی کنم که از بچگی با دختری به نام شوکا (با بازی شهرزاد جعفری) آشنا ‌شده اما هیچ‌وقت نمی‌تواند احساساتش را بروز دهد و به او ابراز علاقه کند. او در موقعیتی قرار می‌گیرد که ابراز علاقه و احساسش به شوکا، منجر به ازدواج‌شان می‌شود.

زارعی با اعلام این خبر که این سریال احتمالا اواخر تابستان پخش می‌شود توضیح داد: فعلا کار به خاطر درگیری با کرونا خوابیده است. بازی آقای بیوک میرزایی تمام شده؛ ولی بقیه باید جلوی دوربین بروند.  

وی درباره نحوه انتخاب شدنش برای سریال زندگی زیباست گفت: من کارگردان تئاتر شرقی غمگین بودم که در سالن شهرزاد اجرا می‌شد. آقای جعفری این تئاتر را دیدند و به من پیشنهاد بازی در سریال را دادند.

«روزگار جوانی۳» داستان مستقلی دارد/ بازیگران نسل جدید پرانگیزه‌ترند

زارعی در پاسخ به این سوال که چرا بازیگران ناشناخته انتخاب شده‌اند اظهار داشت: آقای جعفری قطعا خودشان بهتر می توانند به این سوال جواب بدهند. نسل ما انگیزه ای دارد که در نسل های قبلی کمتر دیده می‌شود. آقای جعفری دغدغه معرفی بازیگران جدید را دارند و در سریال‌های خط قرمز و مسافری از هند هم همین رویکرد را داشتند.

نوید محمدزاده استعداد مثال زدنی داشت

وی با اشاره به این که در آموزشگاه سینمایی کرج دوره‌های بازیگری را گذرانده گفت: اگر آنجا چیزی یاد نمی گرفتم الان بازیگر نبودم. بچه هایی که آنجا بودند همه جزو بهترین‌ها هستند. نوید محمدزاده یکی از هنرجویان این آموزشگاه بود که در همان زمان استعداد مثال زدنی داشت.

توضیح ندادند که چرا سریال سه سال گوشه کمد بود

این بازیگر با اشاره به پخش ناگهانی سریال زندگی زیباست گفت: در بخش تبلیغات کم لطفی و بی مهری وجود داشت که مقصرش سازمان صداوسیما است. هیچ کسی توضیح نداد که چرا این سریال سه سال گوشه کمد بود و دیده نشد. ما هم داریم برای بهتر دیده شدنش تلاش می‌کنیم. البته مردم الان به جز مسابقات فوتبال خیلی تلویزیون نمی‌بینند. زندگی زیباست با وجود پخش همراه با تاخیر و زمانی که از آن گذشته، سریال قابل دفاعی است.

به گزارش ایرنا، فصل اول روزگار جوانی سال ۱۳۷۷ به‌تهیه‌کنندگی اصغر توسلی، کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی و نویسندگی اصغر فرهادی روی آنتن شبکه پنج رفت. همچنین فصل دوم این مجموعه در سال ۱۳۷۸ به‌تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی و نویسندگی علی‌اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی برای این شبکه تولید شد.

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی که به قصه زندگی جوانان متولد دهه ۱۳۷۰ و ۱۳۸۰ می‌پردازد آمده است: پس از گذشت سال‌ها، عباس‌آقا (بیوک میرزایی) تصمیم می‌گیرد که بخشی از خانه مسکونی‌اش را به تعدادی جوان دانشجو اجاره دهد. دانشجویان جدید همسایه عباس‌آقا می‌شوند، بی‌خبر از این که ...

زندگی زیباست نیز سریالی است به کارگردانی قاسم جعفری با بازی بازیگران جوان که در سال ۱۳۹۸ تولید شده‌است. این سریال هم اکنون در حال پخش است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha